Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ennyi botrány után tényleg...

Ennyi botrány után tényleg biztos az, hogy a fidesz nyeri az országgyűlési választást 2018-ban is?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 08:42
1 2 3
 21/30 ede1219 ***** válasza:

Tisztelt Bíró Miklós, hivatásos Fidesz-Orbán seggnyaló úr!



"Könnyen tetted, mert csak azt kellett írnod, amit az előző korm.nál megtapasztaltál."


Az előző kormány nem véletlenül a 2. Orbán kormány volt?!

Csak a tényszerűség kedvéért, most a 3. Orbán kormány regnál.

2016. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kérlek. Kérlek. Engedd,hogy megdicsérjelek. Naaa csk most az egyszer... Nem vagy te olyan hülye, hogy ne tudnád. én az előző korm. alatt a gyurcsány kormányt értettem.
2016. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem baj Mikike, büszke lehetsz magadra. Annyi eszed talán van, mint Vityának. Ja, nem bocs. Ha lenne, átlátnál rajta.

De majd megtapasztalod, ha valamiért egy ingatlanodra szemet vet a "nagy demokratikus kormányunk", majd valami mondva csinált indokkal egy szomszédoddal feljelenttet, és az új törvények értelmében egy tollvonással már övé, ami addig a tied volt. Mert megteheti. És meg is teszi, ha az érdek úgy kívánja. Vége a jóléti társadalomnak?? (szintén Vitya szerint) Milyen mentalitás ez? Nyugati világban nem éppen a jóléti társadalom építését kéne szorgalmazni? Ehelyett egy minimumon tartja mesterségesen a népet (jó, ebben az elődei is kiválóak voltak). Kiragadok egy példát, mert érintett vagyok. A dohányosok életét nehezíti, egészségmegóvás címén cimborák kezére játszotta a dohánykereskedelmet, és viszi föl az árát, mondván, hogy akkor kevesebbet fognak cigizni az emberek. Lóf@$zt azér. Több lesz az adóbevétel. És mindemellett, közúti baleset miatt sürgősségire mentem (lábon) és leb@$z a nővér azért, mert dohányos vagyok??? Mi köze az esethez?? Na mindegy.

De a pálinkafőzés adómentes.

Lássad már az összedfüggést légyszives. Utálja a cigit, ellehetetleníti. Szereti a pálinkát, könyíti a helyzetét. Diktátorok tipikus ismérve, hogy a saját ízlésüket, nézetüket, értékrendjüket erőltetik a népre.

Akkor a sertéshús áfájának csökkentése?? Habár statisztikákból dolgozik ez a sok barom, azok szerint mégis baromfi több fogy mint sertés (azzal volt indokolva a sertéshús áfájának csökkentése, hogy abból fogy a legtöbb, és az adatok szerint mégse) Na, megvan már? Kinek van disznófarmja (kib@$zott nagy sertéstelepe, ha úgy tetszik)? Na melyik retkes csókos f@$zkalapnak? Hát természetesen Mészáros Úrnak, Vitya lehűbb köc$ögének. Miről is beszélünk? És ez csak a jéghegy csúcsa, ami kilátszik a nagy ganéból.

2016. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 ede1219 ***** válasza:

Bértollnok létedre legalább tájékozódhatnál:

Gyurcsány kormány;

Bajnai kormány;

2. Orbán kormány;

3. Orbán kormány;


Mellesleg nem vagyok gondolatolvasó.

2016. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Mikike tényleg nem túl tájékozott.

Szimplán elvakult "Vityás", semmi több. Ki van mosva az agya, és ez ellen nem lehet mit tenni.

2016. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én pontosan úgy szeretnék segíteni rajtad, amennyire el vagy keseredve. Nem keltek benned hiú reményt, de igérem, ha egyszer megtalálom a vigasztalás lehetőségét, megírom neked

te szörnyen el vagy keseredve. Már tanácsoltam valakinek, ha bajba jutsz, ne elszomorodj, hanem keresd a kivezető utat.

ennél is komolyabbra fordítva a szót, semmiképp se gondolj egy másik kormányra. Hidd el. az NEM megoldás. HA ez a mostan lemegy a porondról, bárkire gondolsz, az még ilyen se lesz.

2016. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

ezzel részben egyet értek.

Sajnos minden lehetséges jelölt impotens ökrökből áll, a fityesz is, szóval jó megoldás nincs, csak kevésbé szar. De egy jobboldali kormány az sose lesz demokratikus, hiába sugallja ezt a nevük. Ha a fideszességedet félre teszed kedves Miklós, és megpróbálod tisztán, józanul, függetlenül nézni a jelen helyzetet, akkor meglátod, mirő hablatyolok egy pár hozzászólás óta. A politikai elitben mindig is megvolt, és meg is marad a haverok zsebének tömködése, a korrupció, stb. De ennyire sose akartak belepofázni az emberek dolgaiba, mint ezek. Illetve bár "polgári szövetségnek" vagy minek nevezik magukat, mégis azok profitálják belőlük a legtöbbet, akik eddig is relative jól éltek. Nézd csak meg a CSOK-ot. 3 gyerek mellé 10 milla támogatás, ez eddig mondható jónak (mondjuk 1 gyerek becsületes felvelése több, mint 10 millába kerül születéstől a kirepülésig, de ezt hagyjuk), aztán vegyél fel mellé 10 milla hitelt, kölcsönt, bárminek hívjuk. Igaz kedvezményeset, de akkor is, annak részleteit ki kell köhögni a 3 gyerek nevelése, eltartása mellett. (teszem hozzá, vezérünknek sincs 3 gyereke). És akik úgymond "rászorulnának" erre a támogatásra, azok nagyrésze ezt nem tudja kiköhögni. Arról nem is beszélve, hogy a támodatás hírére az ingatlanárak az egekbe szöktek, tehát kb lóf@$zra nem mész vele. Már ha egyáltalán megkapod, miután jogosult vagy rá, és megigényelted.

csak vedd le a narancsos szemkötőt egy napra (lehet elég lenne egy órára, vagy 10 percre is), gondold kicsit át a dolgokat, és majd csodát fogsz látni. Én nem állok senki oldalán jelenleg, mert nincs olyan, akinek az szméjével és munkásságával azonosulni tudnék.

A migráns válságot beismerem, kiválóan kezelte Vitya, de ennyi, semmi több. Én elismerem ha valami jó, oldaltól függetlenül.

Egyetértettem a jogos önvédelem fogalmának bevezetésével, illetve újraértelmezésével, ez azonban nem valósult meg sajnos. Éppen a napokban olvastam valahol a hírt, hogy a támadó fegyverét sikerült ellene fordítani (meg nem mondom, hogy lőfegyver volt, vagy szúró eszköz), a támadó meghalt, most meg vegzálják, és gyanúsítottként kezelik azt, aki csak saját magát védte. Tehát ez megbukott. Ha engem az utasom megtámad éjszaka, és védekezéskor a combjába állítok egy bicskát vagy egy csavarhúzót, sajnos én leszek meghurcolva (taxis vagyok)

2016. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Őrülök!

A mostani válaszod már higgadtabb, nyugodtabb a korábbiaknál. az is jó, hogy a migráns kérdésben jó a meglátásod.Sajnos a Fidesz nagy szálka a szemedben-.A mérgelőddessel sajnos minden ember csak saját magának árt. Egyszer egy öreg bácsi azt mondta nekem: "Harag hatalom nélkül sz@rt se ér". Nekem is vérzett a szivem mikor az emberek még másodszor is gyurcsányra szavaztak.Elárulok neked egy titkot, hanem aztán el ne áruld senkinek.Mit gondolsz mért szavaztam én a Fideszre? Mert amikor újra lehetett szavazni azok után, hogy ő maga beismerte, hogy hazudtak éjjel-nappal, meg hogy "elkúrtuk", hát már csak nem szavazok rá.Különben maga ez az utóbbi kijelentése is hazugság volt... A szó vége helyesen nem az, hogy tuk, hanem tam. Ő volt a miniszterelnök akkor. Mért hivatkozik másokra is.

Ami pedig a migránsokat illeti: újabban nem csak az abajom velük amimindenkinek ahi nem vak: Szemtelenek,erőszakosak, még úrhatnámok is... nem folytatom, sok lenne Az, hogy meg erőszakolják a lányokat, nőket az se egy dolog mert mi van akkor ha nem "csupán"egy vágyukat akarják kielégíteni, hanem azt a másikat is,hogy terjedjen az AIDS. Amennyire tudod, zavasd el a mérgelődést.

2016. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

a migráns válságot fölösleges firtatni. Ésszel élő, és önmagát, a megélhetését, egzisztenciáját féltő ember ellenzi, függetlenül attól, hogy jobb vagy baloldali beállítottságú.

Amúgy a Gyurcsány tényleg nem egy nagy ember, ezt elismerem. A Bajnait már lehet szakembernek hívni, mert érti a dolgát, és miniszterelöksége alatt is volt neve a szakmájában. Az, hogy ő lett a "Libás Gordon", az tipikusan a "hozzunk fel valamit a múltból" esete. Mindenkinek van valami a múltjában, ami kellemetlen ha előkerül, ha esetleg közszereplő lesz az ember. Viszont semmiképpen se arroáns.

Őszintén, Vitya irányvonalával nem értek egyet összességében, mert én liberális gondolkodású vagyok (nem összekeverendő a "libsi"-ként emlegetett hülyékkel ugyebár), de ami még mocskosul zavar benne, az az arrogancia, az a pökhendisége, ami csak úgy ordít róla, amikor az emelvényről szónokol. Ez Fletóban is megvan, és ezért is van az, hogy konkrétan vele nem szimpatizáltam.

Illetve, addig nem is érdekel, ki van hatalmon, amíg ütőképes ellenzék van mellette (megfelelő létszámmal, és alkalmassággal), mert akkor nem tud a mindenkori kormány törvénykezési ámokfutásba kezdeni, ahogy ezt Vityáék tették, amikor a 2/3-ot megszerezték. Illetve teszik most is, mert ha jól tudom, talán 2 extra szavazat kell nekik most a 2/3-hoz, és azt Vonáéktól könnyen megszerezhetik.

Ezeken felül, azt sem pártolom, hogy a politizálásba belekeveri a vallást. Nem egymáshoz valók. Hányszor lett katasztrófa a történelem során (illetve napjainkban is) ha egy vallás mőgé bújtattak egy (akár szélsőséges) eszmét...? Hát nem akarnám megszámolni.

Valamint nem hívő emberként nem is értek egyet egyetlen vallási irányzattal sem (maximum akadnak olyan vallások, melyek egyes tanításait helyeslek), pláne úgy, hogy egy konkrétat akar ráerőltetni a népre a vezér, mert ő olyan vallásúnak vallja magát (kötelező hittan vagy erkölcstan oktatásra célzok most).

2016. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A legvalószinübb, már csak olvasója leszek az itteni politikai kérdéseknek- válaszoknak.sajnos nagyon fel tud bosszantani a "hibás" és/vagy tudatosan rossz indulatú nézet. Tulajdonképpen az utóbbi időben már csak azért hallattam "hangomat", hogy ellenpólus is legyen. Könnyű belátni az itt írtaknak országos szinten nem lesz haszna.. Az, hogy a miniszterelnököt hogyan értékelik annak is több oka is van,még pszihés is. Hajdanán egy prédikációban hallottam (nem politikusokról volt szó) "ha egy embr személye nem elfogadott, az lehet a legjobb jóakaratú, soha nem fogják értékelni,"Másik ok az lehet: A bosszankodás. mérgelődésnek semmi haszna, Mérgelődik, mérg ölődik, tehát csak saját magának árt vele

Hogy mégis elolvasom majd az itteni dolgokat, annak is van oka: Hátha egyszer mégiscsak valóra válik az a félve remélt kiváságom, hogy egyszer már megjön a szavazók esze, és szive, s akkor úgy szavaznak, hogy se a gyurcsány, se az mszp nem kerül be s Parlamentbe

Könnyű tudni szennyes szándékukat, hisze még azt is megtették egyszer sok-sok ember bosszantására, még az internacionálét is énekelték.

2016. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!