Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik és a fidesz malmár...

A jobbik és a fidesz malmár hajtja a vizet az, hogy hiteltelen a baloldal?

Figyelt kérdés

acsarkodók, óvódások, nem tudják az egyéni érdekeiket félretenni, leégetik magukat...nem tudom, de nekem ez nem szimpatikus..főleg a szél, karácsony és molnár illetve a juhász nagyon ellenszenves.


vélemények?



2016. okt. 23. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Miért aztán a Fidesz meg a Jobbik hiteles...ne ne röhögtess.
2016. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Molyember ***** válasza:
75%
A jelzőid közül melyik nem igaz a Fideszre vagy a Jobbikra is? Na, ez a baj, látod.
2016. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
A Fidesz meg a Jobbik is hiteltelen. Az hajtja a malmukra a vizet, hogy a baloldaliak között több az igényes ember, és nem szavaznak a hiteltelen pártokra. 2006 és 2010 között kiderült egyértelműen az MSZP-ről, hogy egy fos. 2,3 millió szavazóból 1 millió lett. 2010 és 2014 között kiderült a Fideszről, hogy még rosszabb. 2,7 millió szavazóból lett 2,1 millió. Egyszerűen ennyi a titok. A baloldalon az emberek valamivel több mint fele igényes politikailag, és megfontolja kire szavaz. A jobboldalon meg ugyanez az arány olyan 20% körül van. A többiek birkák. Na ez az, ami a Fidesz malmára hajtja a vizet.
2016. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát a vonát még mindig normálisabb karakternek tartom, mint a fent felsoroltakat. a 2018-as választási eredmények sztm engem fognak igazolni.... a baloldal reménykedik a nagy semmiben.
2016. okt. 23. 13:00
 5/23 A kérdező kommentje:
baLOLdal és az igényesség...nah hagyjuk.. :D
2016. okt. 23. 13:03
 6/23 anonim ***** válasza:
#4: Vona szépen kirakta azokat a pártból akiknek köszönhető hogy létrejött és élt a Jobbik. Hitelesnek tartod ezek után mikor a sajátjait támadta hátba? Gauditól kezdve a Novákon át a Zagyva György Gyuláig....szépen kiszorított őket.
2016. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Főleg a Jobbik malmára, mára a Fidesz is a baloldallal együtt a lebőgöttek kategória.
2016. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Miért a Jobbik neked hiteles? :'-D

Az a párt, ahol úgy cserélgetik a politikai irányvonalakat mint más az alsógatyát? Volt egy Jobbik 2006-ig "Vona előtti jobbik" volt egy Jobbik 2006-2010 között gárdás kurucos, leromboljuk a kertévéket Jobbik, volt egy radikális, de már konszolidálódó jobbik 2010-2014 között, és van a néppárti langyos lassan már a DK-nak is felvállalható Jobbik 2014-óta. A Jobbik sok minden csak nem hiteles, de látom Vona lassan önmagában orbán-i, gyurcsányi-i magasságba kerül, mert ő lesz a Jobbik, a fideszes se pártra szavaz, hanem Orbánra a DK-s, se a pártra szavaz, hanem Gyurcsányra, a jobbikosok is már nem a pártra szavaznak, hanem a Vona Gáborra.

2016. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

"baLOLdal és az igényesség...nah hagyjuk.. :D"


Szóval mindazok a számok amiket leírtam nem igazak, mert tudsz valami szóviccet. Köszöntem az értelmes eszmecserét.

2016. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Így van, a fideszt gyakorlatilag a hiteltelen baloldal tartja hatalmon.
2016. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!