Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik és a fidesz malmár...

A jobbik és a fidesz malmár hajtja a vizet az, hogy hiteltelen a baloldal?

Figyelt kérdés

acsarkodók, óvódások, nem tudják az egyéni érdekeiket félretenni, leégetik magukat...nem tudom, de nekem ez nem szimpatikus..főleg a szél, karácsony és molnár illetve a juhász nagyon ellenszenves.


vélemények?



2016. okt. 23. 12:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9. mit foglalkozzak veled??? 2014-ben kellett volna velemenyt nyilvanitani es nem utolag hoborogni. 2014-ben ki kapta a legtobb szavazatot? a matematika szabalyait nem irta at a fidesz... ugy emlekszem.. 2 millio szavazat meg mindig tobb, mint 1. es 2018-ban is tobb lesz. lehet elkezdeni falnak menni balos csurhe. es itt nemcsak a fideszrol beszelek, hanem a jobbikrol. igy a ket partnak a 4/5 sem elkepzelhetetlen.
2016. okt. 23. 13:17
 12/23 A kérdező kommentje:
úgyhogy 9-es, ennyit a te számaidról........meg a hülye dumádról. egyszerűen az utolsó két választáson is kevesebb szavazatot kaptatok, mint a jobboldal. tény. hiába erőlködsz
2016. okt. 23. 13:19
 13/23 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy valaki fizet ezért?
2016. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
látom, fáj az igazság... neked inkább a matematika elmélettel vannak kmoly problémáid... mérnöknek, matematikusnak ne állj.
2016. okt. 23. 13:35
 15/23 anonim ***** válasza:
Pont ezekkel a számokkal bizonyítottad az igazát. Nektek elég ha nemzeti színű az ekevas. A maradék értelmes szamara meg egyik part sem maradt hiteles.
2016. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
én nem írtam konkrét számokat, csak azt, hogy a választást az nyeri, aki a legtöbb szavazatott kapja. aki pedig nem tesz eleget állampolgári kötelességének és nem szavaz, az utólag ne hőbörögjön. Tudod svájcban, ha nem nem szavazol, megy a csekk a pénzbüntetésről..... inkább az a hazaáruló, aki mindig arra fogja, hogy én nem szavazok, mert nincs alternatíva....mindig vannak kis pártok is........csakhát könnyebb ezzel az impotens szöveggel védekezni..
2016. okt. 23. 13:56
 17/23 A kérdező kommentje:
úgyhogy ennyit arról, hogy ti mennyire okos, értelmes emberek vagytok..... otthonülő nemszavazók....
2016. okt. 23. 14:00
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

Ócska szóviccek, részeg kocsis módjára történő baloldal szapulás, és mindehhez vasárnap van, a 31%-os válaszoló meg sehol, nyilván mert övé a kérdés, Fidesztroll barátunk újra akcióban? :D

Csak azt nem értem, hogyha folyton lebuktatod magad miért nem látható a neved?

2016. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

# 16/18     ma 13:56


Nem mondtam, hogy konkrét számokat írtál. Terelési probalkozasnak jo volt.

A szar es a fos közötti választás pedig értelmes embernek - te ugye nem vagy az, ezért mondom, hogy tudd - nem választás.

Pláne ameddig a hatalom úgy alakítja a valasztokorzeteket es a választási rendszert, hogy elég egy 2 millos birkahad a korlátlan hatalomhoz. :-)


(A svájci penzbunti meg aprópénz. Emellett ott is lehet szavazni érvénytelenül.)

2016. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
A BalLOLdal ahogy mondod igen igényes. Nem gyújtja föl a szeretett Budapestet egy diktátor hatalomra kerüléséhez asszisztálva ahogy jobboldali barátaitok csinálták...
2016. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!