Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogtok szavazni 2018ba...

Kire fogtok szavazni 2018ba es miert?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 18:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

"Ez most igye ironia volt ugye?"


Valamiért úgy érzem, hogy téged nagy trauma fog érni 2018-ban.

2016. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%

"De lehet en vagyok a hulye..."


Lehet bizony.

2016. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Itt rajtam kivul senkit se zavar az orszag romba dontese?
2016. dec. 29. 22:09
 14/26 Gotland ***** válasza:
61%

LMP.


Miért?


Elvből nem szavazok 2010 előtti parlamenti pártra, vagy 2010 előtti parlamenti személyekhez köthető párthoz. Így az MSZP és a DK rögtön kiesik.

Az együtt és a PM gyenge még mindig, nincs értelme rájuk szavazni.

A Fideszre már szavaztam, elég is volt egy életre, a leggerinctelenebb, legszánalmasabb párt, amelyet az elmúlt 26 évben ez az ország kiszenvedett magából. Undorító A-tól Z-ig minden, ami a pártot jellemzi, magánál a pártnál már csak a hívőik undorítóbbak. (Természetesen nem minden fideszre szavazó ember fideszhívő szerencsére)


Így maradt az LMP amely függetlenként, korrupciómentes, XXI. századi alternatívát próbál kínálni. Nem tökéletesek, sőt töketlenek, de ők a legjobbak jelenleg.

2016. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%

"Itt rajtam kivul senkit se zavar az orszag romba dontese?"


Vagytok még páran, akik így gondolják. A többség viszont nem.

2016. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%

Élőlánc Magyarországért.


Miért? Mert valódi ökopárt és tetszik a programjuk. ( [link]

2016. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%
Csak a Jobbik. Orbán Viktor beszédéről a Nagy Imre és társai újratemetésén csak annyit, hogy már ott is látni lehetett, hogy ők lesznek az új "ifjúkommunisták" akiket már arra nevelgettek a párton belül, hogy a kapitalizmusban új álalternatívát jelentsenek. Emlékezzetek arra, hogy az Inconnu Csoportot akik a ma is ott látható kopjafákat állították és akik kiharcolták az újratemetést egyszerűen kitiltották a rendezvényről. És végezetül emlékeztetőül álljon itt Pongrátz Gergely ide vonatkozó nyilatkozata: „A temetés előtt lejött hozzám Arizonába a New York-i konzul, három napig a vendégem volt, győzködött, hogy jöjjek haza a Nagy Imre temetésre. Azt mondtam: ha minden kivégzettet eltemetnek, akkor jövök, de az öt kommunistát el tudják temetni nélkülem is, ezért nem jövök. Az újratemetés létrejöttében fontos szerepet játszó Inconnu Csoport és Krassó György már akkor óvtak, hogy a kommunisták saját képükre formálhatják és kisajátíthatják a forradalom örökségét.”
2016. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 neglizse válasza:
61%

Biztos nem leszek népszerű, de Jobbik!

Akit így támadnak mint a Vonát, az csak jó lehet.


LMP Ne nevettessetek már. Szakasits Árpád dédunokája által alapított szdsz utódpárt. Nehogy bedőljetek neki!

2016. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%
Vona egy képmutató napraforgó lett, elég sok régebbi jobbikos szerint, akik orrbefogással, de a vityára fognak emiatt szavazni jószerivel. Legalábbis, akikkel én beszéltem, azok rá. Én jómagam a Kétfarkúra. A Jobbiknak nem lesz semmi esélye...pá-pá Jobbik.Ezt vonabá jól el.r.ta. Mindenki azt várja, hogy kire cserélik 2018-ban ezt jómadarat és, akkor talán 2022-ben a Jobbik is esélyes lehet, addig nem.
2016. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Még nem alapították meg azt a pártot, amelyikre szavazok majd.

#17-nek: Szerintem se Krassó, se az Inconnu nem szavazna a Jobbikra.

2016. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!