Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire érdemes szavazni és miért?

Kire érdemes szavazni és miért?

Figyelt kérdés

Nyáron lettem 18 éves, az első szavazásomon már túl vagyok. (Kényszerbetelepítéses)

Viszont ahogy közeleg a következő miniszterelnöki választás, fogalmam sincs, merre menjek.


Mivel nemzetközileg gondolkozom, korántsem érzem magam nacionalistának (sokáig külföldön éltem, de magyarnak tartom magamat).

Inkább balosnak vallanám magam, de pont az MSZP kormánya alatt költöztünk el, 2006-ban, a zavargások idején.


Mit tegyen a magamfajta?



#18 éves #nagykorú #első szavazás
2017. jan. 8. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha egy ilyen helyen kell kérdeznek inkább ne szavazz!
2017. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Egy pártot nem tudnék neked mondani nyugodt szívvel, amire szavazhatnál.

Ez az igazság. Ez a jelenlegi helyzet Magyarországon.

2017. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért írtam már ide kérdést, mert tényleg fogalmam sincs.

Olvastam, kérdeztem, érzékeltem, elmentem megnézni mindenfélét, amiről úgy éreztem, hogy ifnormációt adhat, de semmi.

Azért is nehéz, mert sokáig ugye nem láttam, mi folyik itthon.

2017. jan. 8. 21:59
 4/13 anonim válasza:
68%
Ma Magyarországon egyedül a kétfarkú kutya pártra érdemes szavaznod fiam!
2017. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a kétfarkuak a legszimpibbek. Eddig még csak jot tudok roluk, amiket tettek és nem uszitanak senki ellen!

"Nyáron lettem 18 éves, az első szavazásomon már túl vagyok. (Kényszerbetelepítéses) " Ezt nem értem. Kifejtenéd?

2017. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nem értem. Kifejtenéd?"


Mit nem értesz rajta?

Gondolom elment a népszavazáskor szavazni, és volt neki az első szavazása. (Jó, nyilván ez nem országgyűlési volt.)

2017. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is MKKP szimpatizáns vagyok egyébként eddig, ők a legemberibbek, gondolkozom a passzivistáskodáson is :D


#4: ugye most zajlott le nemrég ez a kényszerbetelepítéses utálatszítás, amiben lehetett szavazni. Ezen résztvettem, mert mindenképpen akartam szavazni. Azóta mocorog így bennem, hogy jó lenne magamat picit beleásni a témába, hogy mekkora nonszensz folyik most még.

2017. jan. 8. 22:16
 8/13 cselez ***** válasza:
72%

El kell dönteni, hogy ami most van az jó-e neked, ha így megy tovább, magyarul, hogy le szeretnéd váltani a jelenlegi kormányt vagy nem. Ha igen akkor olyanra szavazz, aki a legnagyobb valószínűséggel le tudja váltani a kormányt, mégha nem ők a legszimpibbek akkor is. Esélytelenre szavazni olyan, mintha el sem mentél volna (na jó egy kicsit jobb).

Ha pedig nem akarsz kormányváltást akkor egyértelmű szerintem.

2017. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

MKKP


Csak őket tudom ajánlani.

2017. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Mkkp

Lmp zold part kornyezetvedelem

Egyutt igazi liberalis part

En ezt a harmat tartom a legszimpatikusabbnak

2017. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!