Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire érdemes szavazni és miért?

Kire érdemes szavazni és miért?

Figyelt kérdés

Nyáron lettem 18 éves, az első szavazásomon már túl vagyok. (Kényszerbetelepítéses)

Viszont ahogy közeleg a következő miniszterelnöki választás, fogalmam sincs, merre menjek.


Mivel nemzetközileg gondolkozom, korántsem érzem magam nacionalistának (sokáig külföldön éltem, de magyarnak tartom magamat).

Inkább balosnak vallanám magam, de pont az MSZP kormánya alatt költöztünk el, 2006-ban, a zavargások idején.


Mit tegyen a magamfajta?



#18 éves #nagykorú #első szavazás
2017. jan. 8. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz az MSZP/DK összefogására szavazni, akkor szavazz az Együtt-re, ők külön listát fognak állítani.
2017. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Erre ne itt keress választ, mert mindenki mást fog mondani. Van még elég idő a választásokig ahhoz, hogy "lemeózd" akár az összes induló pártot, tájékozódj(program, stb.) és eldöntsd, melyiknek a céljaival tudsz a leginkább egyetérteni. Jó, tudom, hogy ez ilyen "nesze semmi, fogd meg jól!" tanács, de szerintem, sokkal ésszerűbb, mint mások véleménye alapján dönteni.
2017. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

MKKP? Kidobott szavazat. 3 hét után lemondanának, mikor rájönnek, hogy füvezéssel és röhögcséléssel nem lehet mindent megoldani (és akkor most finoman fogalmaztam).


Ne itt keress választ a kérdésedre szerintem :D

2017. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!