Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz szavazók, milyen érzés...

Fidesz szavazók, milyen érzés nektek, hogy orbán megint megfutamodott, amikor egy komolyabb ellenállást tapasztalt?

Figyelt kérdés

Az elvei és a harcos retorikája csak addig fontos, amíg harc nélküli látszatgyőzelmeket arathat. ahogy viszont szembekerül valamivel amit nem ő irányít egyből elmenekül. nem rossz ez nektek?

Állandó arcvesztés?

Mi a véleményetek?



2017. febr. 22. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
Baj, hogy elfogadja a nép akaratát?
2017. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

" Van is, amibe bele lehet kötni, de ebben az esetben bölcsen döntött a Fidesz. "


A FIDESZ?

Hát ez nem a főváros és Tarlós hatásköre?

Jó lenne egyeztetni a mondanivalót, mert egyre kínosabb az össze- vissza beszéd.


A FIDESZ nem döntött sehogy. Orbán döntött.

És nem bölcsen, hanem a pillanatnyi politikai érdekeinek éppen megfelelően.


Az azért megvan, hogy nem egy eredménnyel zárult népszavazás, hanem egy népszavazáshoz elegendő aláírás összegyűjtése után döntött így?! Felfogod, hogy ez mit jelent?! Azt, hogy tisztában van vele, hogy soha sem támogatta a többség, hanem ez csak az ő, és a sleppjének a

lenyúlási trükkje lett volna.


Érdekes, a vasárnapi boltzárnál a bevezetés előtt hatalmas társadalmi ellenállás volt - de nem érdekelte. Ahogy átment a népszavazás lehetősége, egyből meghallotta a nép hangját.

:-)

2017. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Az a dolga, hogy vezesse az országot, nem az, hogy legyőzze. Az olimpiai pályázatnak láthatólag nincs kellő támogatottsága a nép/közvélemény részéről, innentől kezdve visszalépni nem vereség, hanem belátás.
2017. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%
Persze semmi nem jó ha megrendezzük az olimpiát az a baj ha nem akkor meg az. Egyértelmű hogy a népszavazást elbukták volna én sem támogatom az olimpiát . Nem tudom mi a baj a visszalépéssel ? Neked se jó semmi.
2017. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
@11: Ha egy csöppet is érdekelte volna a nép akarata, akkor már azelőtt kiírta volna a népszavazást, hogy elkezdi párezer milliárd adóforint elköltésének az előkészületét. (Mellesleg emlékeztetlek, ezzel összemérhető manyupot nyúlt le.) Az, hogy 266 151 budapestinek (köztük nekem is) kellett kierőszakolnia, hogy vegye figyelembe a nép akaratát, sokat elmond, de rohadtul nem azt mutatja, hogy őt ez úgy valójában valaha is érdekelte volna.
2017. febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen, a hívők hitének ellentétes mondatokat töröltetni kell. :-)


Szánlak titeket.


(remélem ezt is alpárinak hazudod tanulatlan álampolgár)

2017. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki hogy megfutamodott. Tönkre mentünk volna az olimpiába. (fidesz szavazó) Az hogy szavazok egy pártra nem jelenti azt hogy mindenben feltétlen egyet kell értsek amit csinál.
2017. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem csodálkozom rajta. A népszavazás a legfélelmetesebb ellenfél Orbánéknak
2017. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%

szokás szerint a kis paraszt azt hitte bármit megtehet

szokás szerint tévedett


nem ez a szomorú

a szomorú az hogy minden ilyen kis elmebaja nem milliókba hanem MILLIÁRDOKBA kerül


uránbányába a sleppjével együtt majd ha megtérítették az eltékozolt pénzünket mehetnek a tárgyalásra

a tárgyaláson pedig nem bíró-bírok döntik el a sorsát hanem az utolsó vele és a rezsimjével kapcsolatos népszavazás


tudjuk a dumát egy sikertelen, érvénytelen népszavazást győzelemnek állított be, igaz milliárdok mentek el rá és fél évvel előtte javasolták a parlamentben foglalják alkotmányba a migrációs törvényeket de mit csinált ? nagyokat röhögött!!


amikor a sikertelen népszavazás után verte a mellét a nép akaratát teljesíti nem szüntette meg az állampolgárság pénzért való megvásárlását a mai napig SEM !!!

jaj igaz is a haveré az "iroda" ami magyar állampolgárságot árul a kormány kérésére


jaj tudom kommunista vagyok, jaj tudom liberális vagyok, jaj tudom hazaáruló vagyok mert helybe lelövetném azt a férget

2017. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!