Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Botka vagy Gyurcsány? Melyik...

Botka vagy Gyurcsány? Melyik lenne jobb az ellenzék vezetésére, összefogására?

Figyelt kérdés
Vagy valaki más?

2017. márc. 19. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát pedig aki valamit képes visszasírni csak azért mert kevésbé rossz au egy idióta. Más nagyobb bűne nem teszi jóvá egy megint másik ember kisebb bűnét. Nem fogom azt mondani hogy végülis Manson nem is volt olyan gázos arc, mert Hitlerhez, vagy Sztálinhoz képest mérföldkövekkel kevesebb embert gyilkolt meg. Ez a baj a hülye magyar gondolkodásmóddal. Nem véletlen van ennyi, mindig az épp aktuális hatalmat kiszolgáló szervilis hülye.
2017. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szóval nem mondtam h visszasírnám szóval szövegértés


csak azt mondtam h karaktergyilkosság


attól még nem kéne (csak nem rosszabb mint)

2017. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem is neked írtam, hanem a #10-es válaszolónak, aki már vitya okán idealizálta ferikét.
2017. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én bár jobboldali vagyok, nekem eddig messze Botka a legszimpatikusabb ellenzéki.

Már unom a Mészárosozást, a Garancsizást meg Rogánozást. Egyszerűen hiteltelen, hogy mindig csak ugyanazt a 3 embert démonizálják, miközben az igazi maffiózókról és a baloldalhoz köthető gazdagokról soha nem esik szó. Botka most úgy tűnik, változtat ezen és megpróbál igazságot tenni. Persze nem lesz sikere, mivel neki is meg lesz kötve a keze, de legalább burkoltan kimondja az igazságot.

2017. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"miközben az igazi maffiózókról és a baloldalhoz köthető gazdagokról soha nem esik szó."


Baloldalhoz köthető gazdagok már nincsenek... vagy ha igen akkor nem a baloldaliságuk (=kormányzati megbízások) miatt lettek gazdagok.


Ellentétben az általad említett jobboldaliakkal.

2017. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!