Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokaknak mi a problémája a...

Sokaknak mi a problémája a momentummal?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasni, hogy ahh ők is csak lopni akarnak, meg hogy "há de a tag úgy néz ki mint a fiatal OV" meg ehhez hasonló rendkívül mélyenszántó gondolatok. Sokan akartak új arcot a politikába, most itt a lehetőség, erre mindenki lehurrogja őket.

Noooormális?


2017. máj. 2. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Eddig semmi nem volt, de mióta elkezdték az "oroszozást" és az "európaizást", azóta elkezdett kilógni a lóláb. Ez is csak egy "libsi" párt sajnos. Pedig én reménykedtem, hogy végre jön valami új, valami normális, de ők is a gyűlöletszításból próbálnak profitálni.
2017. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Egyetlen problémájuk van: nem értik. És ilyenből nagyon sok van. Egyre több.
2017. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha az "ironizálót" most nem veszem bele akkor az, hogy éretlenek lennének még egy országot vezetni.
2017. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
1: Nem tudom mennyire figyeled őket, én nagyon. Pont hogy nem gyűlöletszításból akarnak profitálni. A gyűlöletkeltést kritizálják és azt szorgalmazzák hogy pártpreferenciától függetlenlül kezdjenek el a magyarok beszélgetni. Ha ez neked nem szimpatikus az már a te gondod legyen. Szerintem az ő politikai üzenetükbe csak az tud belekötni, aki konkrétan bele is akar kötni.
2017. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Nagyobb a fustje, mint a langja. Mint anno az LMP-vel volt ez: hu majd mi megvaltjuk a vilagot es Magyarorszagot...
2017. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet megváltják lehet nem. Szimplán csak nem értem miért írják le sokan egyéb apróságok miatt. Hasonlók érvek alapján senkire se kéne szavazni. Ami nem feltétlen volt szimpi ezek a hülye matricás dolgaik, de alapvetően próbálnak egy pozitív szemléletet behozni, legalábbis az eddigi nyilatkozataik alapján
2017. máj. 2. 12:06
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Hat igen, en hasonlo ervek alapjan nem fogok senkire se szavazni.
2017. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez a magyar politikai kultúra. Mindenki panaszkodik, hogy minden milyen rossz, nincsenek fiatalok, nincs alternatíva. Erre jön egy új párt, tele fiatalokkal, akik ráadásul nem is kategorizálják magukat jobb vagy baloldaliság szerint, de a magyar emberek anélkül, hogy megpróbálnák megismerni őket, vagy hogy mit akarnak, egyből kikiáltja őket vagy libsinek, vagy fidesz bérenceknek és ennyi volt.

Így nem is fog változni soha semmi ezzel a hozzáállással.

2017. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:


Szerinted hogyan lehet valamit elkezdeni, ha nem úgy, hogy nagyobb a füst mint a láng? A fal mellett, leszegett fejjel kúszva, hogy


"bocsánat fideszes bácsik, itt volnánk és szeretnénk valamit másképpen csinálni, ha gondolják...öö. izé, na jó nem muszáj, bocsánat..."


Így kellene? Nyilván nem. Pontosan úgy kell ahogyan csinálják. Lendülettel, a korrupt rendszer minden részletét elutasítva, de nem beskatulyázott politikai irányvonalak mentén hanem a kályhától, újragondolva. A széthúzó, (és valójában ideológiai besorolásukhoz teljesen hűtlen és hiteltelen) bal-jobb rendszer láthatóan megfeneklett, kétfelé osztva a lakosságot. Ennek csak így lehet véget vetni. Ennyi.

2017. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát természetesen az, hogy Soros Lucifer pénzeli őket, mint a migráncsokat is. Meg hogy a szüleik eszdéeszesek vótak, és brit tudósok bebizonyították, hogy a politikai nézet apai ágon öröklődik. M1-en így hallottam legalábbis.
2017. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!