Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokaknak mi a problémája a...

Sokaknak mi a problémája a momentummal?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasni, hogy ahh ők is csak lopni akarnak, meg hogy "há de a tag úgy néz ki mint a fiatal OV" meg ehhez hasonló rendkívül mélyenszántó gondolatok. Sokan akartak új arcot a politikába, most itt a lehetőség, erre mindenki lehurrogja őket.

Noooormális?


2017. máj. 2. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

1:

Szemét libsik, mert nem nyalnak be az oroszoknak, mint a kedvenc hazaárulóid...

2017. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan vannak, akik valami mást akarnak, mint ami van, de ģőzük nincs, hogy mit.
2017. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Salx Narval ***** válasza:
95%
Fiatalok, egyenlőre nekem szimpatikusak, láthatóan megmozdították az embereket, a fiatalok egy részét biztosan. Látják a problémákat, tenni is akarnak valamit de kérdés az, hogy mit és hogyan. Én érdeklődve várom a programot, addig tőlem a bizalmat mindenképp megkapják ha csak el nem játsszák októberig. Nekem gyakorlatilag a politikai irány tök mindegy sohasem az irányokkal foglalkoztam hanem az emberekkel, jöhettek bármelyik oldalról, tudom, hogy ennek kicsit liberális felhangja van de más nézeteim meg másmilyenek.:D
2017. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy tudnak szervezni, de egy ország irányítását nem bíznám rájuk. Inkább szakemberekre, csak ne a fityesz.
2017. máj. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Na és melyik szakemberekre? Ha megnézed a Fideszt, ott van néhány szakember (véletlenül se a Matolcsyra gondolok). Tényleg van. És? Lelküket eladták pár tallérért. Azt harsogják, amit a főnökük hallani szeretne, közben ők tudják a legjobban, hogy nem igaz. Viszont a korábban szerzett elismertségüket használják ocsmány célokra megtévesztésül. Rosszabb, mint aki látványosan lop. Arról legalább mindenki tudja.


Na és miképpen kezdenél egy ügynek nekiállni? Minden folyamatnak vannak fázisai. Most a szervezés van napirenden. Honnan tudod, hogy nem értenek hozzá, nincsenek tanácsadóik, nem segít nekik komoly szakértő? Nem tudod, de a helyből mindent elutasítás, amelyet a Fidesz terjesztett el, rád is hat észrevétlenül. A bizalom hiánya, az empátia, ami hiányzik. Helyette a megtapasztalt és nem a feltételezett hamisság elutasítására volna szükség.

2017. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Mint anno az antikommunista szdsz, akik mégis összeálltak az mszmp jogutódjával...


Amúgy meg, ha tényleg civil, akkor mit keresnének a politikában? ;) Ja, hogy "civil", akkor értem.

2017. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy csak a nullázásra futja nektek! :P

De, hogy mik alapján szavazzon akkor nekik az ember bizalmat az már nem.

2017. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!