Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy politikai párt ifjúsági...

Egy politikai párt ifjúsági tagozatának tagjai, képviselői keresnek pénzt? Ha igen, kb mennyit?

Figyelt kérdés
Most leszek másodéves egyetemista és van egy párt, amely szimpatikus nekem, felvettem a kapcsolatot velük és azt javasolják, hogy lépjek be az ifjúsági tagozatukba. Én egyetemen továbbra is a tanulást meg az egyetemi életben való aktív részvételt szeretném tovább vinni, ám mostmár ha lehet, dolgoznék is valamit suli mellett. Éppen ezért ha lehet, akkor ezzel keresnék pénzt.
2017. aug. 19. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha belépsz a pártba, és csak tag vagy, de nem csinálsz semmit, akkor havi 150 nettót kapsz, ha tisztséget is vállalsz, akkor 300 nettó. Én úgy tudom.
2017. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
francokat nem kapnak pénzt csak elmennek kirándulgatni aktivistáskodnak ha kapnának pénzt pláne ennyit amit az első írt akkor mindenki belépne
2017. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak vicceltem. Egyetemista, és ilyen butaságot kérdez. Ha belépsz egy pártba, még neked kell tagságot fizetni. Butácska vagy nagyon.
2017. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem pénzt kapsz hanem még neked kell fizetni a tagdíjat pluszban. Ebből kijön évi 1-2 összejövetel, amikor ingyen berúghatsz, mert a tagdíjból vesznek piát. Pénzt nem kapsz.
2017. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah bocs így van... elmentek feltartani egy molinót vagy fotózkodni valahol vonatos kirándulás egyebek és ennyi nem egy nagy kaland
2017. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Momentum a pártod igaz? Eszed megvan hozzá.
2017. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Egyetemista, és ilyen butaságot kérdez."

Én úgy tudom diplomával még eszet nem szerzett senki.

2017. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HA belépsz egy pártba pénzt nem kapsz, ahhoz képviselőnek kell lenned minimum. Megleszel hívva párt rendezvényeken stb de semmi más. Kb. mint egy facebook csoport nem több annál
2017. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!