Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ismertek olyan politikai...

Ismertek olyan politikai blogokat amelyek valóban függetlenek, de jó szakambergárda által íródik?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
2017. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, magyarra gondoltam az kimaradt:D
2017. szept. 24. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
4chan.org/pol/
2017. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincsen ilyen, mert akinek valamiért nem tetszik, akkor azonnal rásütik a bélyeget.


Az RT news-t pedig szerintem nem lehet függetlennek nevezni, mert elfogultak az jelenlegi orosz vezetéssel kapcsolatban.

2017. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Az RT az orosz CNN. Pont annyira "független" mint az.


Egyébkén nem fogsz ilyen blogot találni, mert habár valaki lehet független, de sosem lehet pártatlan.

2017. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 3. válaszoló a 4chan sem magyar sajnos. Vagyis én nem találtam weblapot, csak utalást hogy régen volt:-(
2017. szept. 24. 19:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet egy független politikai elemzők, közgazdászok, stb.által létrehozott oldalt olvasni, ahol elfogultság nélkül elemeznék/kommentelnék a politika élet adott eseményeit?
2017. szept. 24. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel egy profi blogot a reklámokból fizetnek amit profik szerkesztenek havi bérért a reklámok a forgalom meg a megrendelõk valamilyen oldaliak nem lehetnek függetlenek mert nem nagyon vannak független vállalkozók akik ezt tudnák fizetni
2017. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!