Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lehet pénzzel csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehet pénzzel csajozni vagy ez csak pasik által elterjesztett tévhit?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak ilyen nők (Vajna Timi, Zimány Lindus stb), de valahogy azt vettem észre, hogy akinek van pénze és azzal próbál csajozni azt kinevetik a nők és elhajtják,
2017. febr. 2. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Én konkrétan törlöm azt a társkeresőn, aki olyanokat ír, hogy "van lakásom és kocsim..." vagy "bármit kérsz, megadom Neked..", mert ez számomra azt sugallja, hogy egy kis ribbancocskának néz eleve. Ez pedig nagyon nem szimpi számomra. Ha ilyet keres, akkor nézegessen a cicababák között.
2017. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, milyen szinten érted. A felsorolt nők azért más kategória.


Azért az biztos, hogy pénzzel könnyebb elbűvölni egy nőt mint anélkül . és ehhez nem kell anyagias nő.

De pl. imponáló, ha telik neki annyira, hogy elvigyen egy romantikus étterembe randizni és nem a legolcsóbb helyet keresi, hogy beüljetek valahova meginni egy lőré bort. Vagy meg tudod hívni a szórakozóhelyen egy italra. Vagy érted meg kocsival - nem kell luxusjárgánynak lennie.


Én sosem voltam anyagias, nem is voltak gazdag párjaim, de igenis imponáló tud lenni ha egy férfi ilyen dolgokat megengedhet magának és nem anyukával él pl. még mindig. Tehát igen: könnyebb pénzzel csajozni, mint anélkül.


Nekem így 30 évesen, saját otthonnal, autóval, fix munkahellyel és egzisztenciával, kiábrándító, ha egy velem egy korú még nem teremtett magának otthont, és amikor az első randin a hidegben fagyoskodva megkérdezem, hogy hova menjünk kávézni, akkor azt válaszolja, hogy mindegy, csak olcsó legyen...

2017. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván egy normális felfogású nőt nem a pénzed fog izgatni. Az ilyen "csajozásra" is megvan hol találod meg a fogékony nőket. 26/F
2017. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Pontosan ezt látom, hallom az olyan férfiaktól, akik egzisztenciával próbálnak csajozni, hogy a nők nem akarják őket.
2017. febr. 2. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet vele csajozni, csak előfeltétele a csajozásnak.

Utána még persze normálisnak is kell lenned.


De ha normális vagy és van pénzed, akkor nagyon könnyű csajozni.

2017. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Pénzzel nem úgy kell csajozni, hogy lengeted a csaj előtt a Deákokat, mint kutya előtt a falatot. Attól tényleg menekülnek.
2017. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Pénzel k_urvázni lehet, ne keverd a kettőt.
2017. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát biztos lehet, kérdés, hogy az olyan nők mire jók, akik vevők erre. Normális értékrendű nők hanyatt-homlok menekülnek attól, aki pénzzel próbálja őket lenyűgözni. A maradék gold diggert meg én NAGYON messze elkerülném, ha pasi lennék, de hát végülis ők is dughatók, az illető pasi dolga eldönteni, hogy megéri-e.
2017. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

#2

Nem hinném, hogy egy alap, önfenntartó életszínvonalat "pénzzel való csajozásnak" lehetne nevezni :D

2017. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Ezért kezdtem úgy, hogy attól függ mit érte "pénzzel csajozás" alatt. Valakinek lehet, hogy már az is azt jelenti, aki éttermekbe hordja a nőket.


Amúgy attól nekem is égnek áll a hátamon a pihe, ha felvág azzal, hogy van és ezt tartja a saját identitása legfő jellemzőjének. Én azt mondom, ha van pénzed, könnyebb szépen elcsábítani egy nőt, mint ha nincs. De hangsúlyozom, ehhez nem elég a pénz, kell hozzá intelligencia is, a pénz pedig csupán eszköz, nem pedig az elsődleges és egyetlen vonzerő.


De nekem nem mondja senki, hogyha mondjuk megismerkedik 2 férfival. Mindkettő kedves, jóképű, odafigyelő és minden, ami kell egy nőnek, de az egyik egyik napról a másikra él és kuporgat, a másik meg megengedhet magának - aztán majd maguknak - extrákat, akkor mindenki az elsőt választaná. Mert ez álszentség.

2017. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!