Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell a pártok híveinek...

Miért kell a pártok híveinek állandóan marakodni? Miért nincsenek értelmes viták?

Figyelt kérdés

Ha összeengedik két párt híveit, veszekednek, marakodnak.

De miért ne érthetnénenk egyet bizonyos dolgokban? Miért nem lehet értelmesen vitázni?

Én például sokak szerint liberális nézeteket valló, mégse szimpatizálok a liberális pártokkal ( talán a Momentummal ), mégis jó ötletnek tartottam a kerítést. Ez csak egy példa, de jól mutatja hogy értelmes emberek között ( annak tartom magam ), nem szükséges állandóan marakodni, lehet értelmesen beszélni, hiába ellentétesek a nézeteink.


2018. jan. 6. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk hülyék hogyan vitatkozzanak értelmesen?
2018. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 26 évben azt nyomatták a poltikusok, hogy aki nem velünk van, az ellenünk.

Így ha te nem vagy az én váramban, akkor csak ellenség lehetsz, ellenséggel meg nem tárgyalok.


Nem kell ebben logikát keresni. Ide jutottunk.

2018. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én főképp a fidesz szavazóitól tapasztalom ezt napi szinten. Ha nem ért egyet valaki 100%-ig a párt minden döntésével, akkor egyből jön a rendkívül unintelligens "libsibolsi" "libsináci" duma. Természetesen a baloldal 8 éve alatt pontosan ugyanez ment, aki nem volt baloldali az csakis náci felforgató lehetett.

Én őszintén most az új pártokban bízok, pl momentum, jobbik, LMP, hogy elhozzák a politikába az értelmes, konstruktív vitákat.

2018. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te is marakodnál ha az volna a tét, hogy a parlamentben lopod a napot milliós keresetért plussz egyéb járandóságok, vagy tanítassz egy 1500fős lélekszámú kosz faluban 3-ad rangú tanárként, 150 ezerért mint pl Bodó Sándor Fideszes képviselő Úrnak kellene...
2018. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!