Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Értelmes válaszokat létszi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes válaszokat létszi! Szval van egy fiú kivel mindig szemezek, állandóan néz, de még soha nem beszéltünk egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég egy buliban találkoztunk, megint nézett, flörtölgetett, megdicsérte a szemeimet, mosolygott. Aztán nekünk el kellett mennünk, de ők még maradtak. Viszont nem rég megtudtam, hogy van barátnője.
2013. júl. 16. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L ő 18/F
2013. júl. 16. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:
nézz meg egy filmet.
2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bejöttél neki de ameddig barátnője van felejtős.


16/F

2013. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tutiizti hogy tetszel neki de szerintem azért ott van neki az a korkülönbség is az agyában szóval szerintem meggondolja h kezdjen-e veled! :)
2013. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
soha nem beszéltetek de flörtölt ill.dícsért? Aztat hogy csinálta?leírta?
2013. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
The teacher of... haha ma már másodjára nevettetsz meg:D
2013. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem:) érdekes,a komikat törlik de a hlye kérdéseket nem. Meglepő.
2013. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!