Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szeretnék a Fideszre szavazni,...

M3peti kérdése:

Szeretnék a Fideszre szavazni, de a bevándorlás téma nem annyira érdekel, szerintem nem para, ha él pár nem fehér ember is az országban, annyira a Szovjetuniót sem sírom vissza. Valaki érvelne amellett, hogy miért szavazzak rájuk áprilisban?

Figyelt kérdés
A kérdés a Tumblr-en merült fel, össze is dugtuk okos kis fejünket, de nem tudtunk segíteni. Bécsben lakunk, tehát úgymond "kívülről" nézzük az otthoni történéseket. Mindenkinek köszi aki válaszol! Trollkodni is ér, az is sok mindent elárul, persze az átgondolt válaszok jobban érdekelnének!

2018. jan. 10. 08:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#1!

"Program vízió viszont nincs." - Az LMP-nek és a Momentumnak víziója és programja is van.


Érdemes elolvasni: [link]

2018. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
A Momentum programja figyelemre méltó, némi hiányossággal minden fontos kérdésre normális válaszuk van!
2018. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az ellenzék még sosem volt hatalmon még nem is tudják milyen egy országot vezetni. A Fidesz máf bizonyított. Nagyon sok ismerősöm 3 gyermeket vállal vagy e fölött. Azelőtt főleg egykés családok voltak. Most családi adókedvezménnyel az apa vagy anya megkapja kézhez a bruttó bér összegét. Mi itthon bőven megélünk boldogan ebből.
2018. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

A Fideszben is vannak rossz emberek ezt nem lehet kivédeni de a Momentum és LMP is ugyanolyan emberekből áll. Nagy részük célja, hogy meggazdagodjon. Látjuk, hogy a Fidesz tagjainak gazdagodása mellett a mi zsebünkbe is jutott s emellett az országunk kifizette a hiteleit, nem mint azelőtt

Nem szeretnék új pártokat tesztelni, hogy azt nézzük aztán tétlenül, hogy megszüntetik mindazt amit eddig a Fidesz tett, hogy az ő zsebükbe több jusson.

2018. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves #23!

Pesti, diplomás, háromgyerekes szülő vagyok.

Szóval én is a családi adókedvezmény nyertese.

Viszont a havi adónyereségnél sokkal többet vesztek azzal, hogy a gyerek iskolája lerohad, hogy magándokihoz kell mennem, elvették a nyugdíj-megtakarítást (ígérték, de nem lett egyéni számla), hogy menekülnek a szakemberek Mo-ról - szóval az egyenleg egyértelműen minuszos.


Nem vagyok szakértő, de a statisztikák állítólag azt mutatják, hogy az adókedvezmény nem növelte a szaporulatot.

2018. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"A Fideszben is vannak rossz emberek"

Én mást sem látok belőlük csak a rosszakat. Egyet mutass amelyiknek nincs vaj a füle mögött! Csak egyet!

"...ezt nem lehet kivédeni..."

Valóban. Minden szentnek magafelé hajlik a keze. Tartja a mondás. Fejlett demokráciákban legalább lemond a posztjáról. Nem akit rajtakapnak, hanem csak a gyanúja felmerül a tisztességtelenségnek.


"Momentum és LMP is ugyanolyan emberekből áll. Nagy részük célja, hogy meggazdagodjon."

Feltételezést ne tényként kezeld. Majd ha a húsosfazék közelében lesznek meglátjuk milyenek. De ők, még nem szerepeltek le. A 98-as első fidesz kormány után nem is értem hogy választották meg őket 2010-ben. 14-ben a többség már nem rájuk szavazott. Most sem fog.


”Látjuk, hogy a Fidesz tagjainak gazdagodása mellett a mi zsebünkbe is jutott”

A tiedbe esetleg!

A kiskeresetűek azaz a keresők több mint ⅔-a rosszul járt. Az EU-ban csak Belgium és Franciaországban kell több adót fizetni mint itthon.


"...emellett az országunk kifizette a hiteleit, nem mint azelőtt..."

Ezt a baromságot kiadta be neked? Habonyizáltak mi?

Kifizettük mint eddig mindig. Mármint a lejáró hiteleinket. Aztán vettünk fel újakat. Mint mindig. Na akkor hol az a nagy Kánaán? Mert a hitel állományunk az az elmúlt 8 évben is csak nőt.

[link]


"Nem szeretnék új pártokat tesztelni, hogy azt nézzük aztán tétlenül, hogy megszüntetik mindazt amit eddig a Fidesz tett”

Pedig jobbenne ha a volt MSZMP utódpártjai lelépnének egyszer és mindenkorra.

Mint ahogy a három balti országban is elzavartak mindenkit akinek köze volt az egypártrendszerben a politikához. Nézd meg honnét kezdték és hová jutottak?

2018. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kedves nem Fideszesek! Azért mert más az álláspontom kérlek ne pontozzatok le. Én sem teszem. Nekem jó itthon, boldogok vagyunk :) A kérdésre válaszoltam de nem hiszem hogy fair dolog véleményeink eltérése miatt 0%-ot adni. Ja és nagyon sok emberben forr a gyűlölet ne hagyjátok, hogy a politika felemésszen titeket. Legfontosabb a szeretet. Április 8 után lesz ami lesz. De nem ez a legfontosabb, hanem azok akikkel élsz ne adjátok tovább ezt a sok haragot. Én a Fideszre szavazok majd, de ha nem ők nyerik a választást tudomásul veszem s nem fogom ócsárolni a nyertest a Fidesz előtt se tettem soha.
2018. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!

"Legfontosabb a szeretet."

- Ha meghallgatod OV. március 15-i beszédét, és számodra legfontosabb a szeretet, akkor nem értem, miért szavazol rá.

2018. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!