Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fideszen kívül valóban...

A Fideszen kívül valóban minden más párt támogatja a migránsok tömeges beengedését?

Figyelt kérdés

Előre szólok, semmiféle provokáció vagy fröcsögés nincs a kérdésemben.

Van az, hogy tájékozatlan vagyok, sosem érdekelt a politika. Nekem az a nézetem, hogy a politika akkor jó ha észrevétlen. Sajnos nálunk nem az, de nem akarok vitákat kirobbantani.

Apám mondta, hogyha nem akarok elmenni szavazni, azzal a migránsbetelepítéseket támogatom.

A kérdésem csupán annyi, hogy ez így van-e vagy sem?

Normális válaszokat, köszi.



2018. jan. 20. 14:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ezt írta alá Orbán Viktor:

Itt a hivatalos magyar fordítás:

„teljeskörűen végre kell hajtani az Unión belüli áthelyezési folyamatot; meg kell fékezni az irreguláris migránsok és a menedékkérők továbbutazását, valamint gondoskodni kell olyan befogadóállomásokról, amelyek alkalmasak a migránsok emberhez méltó körülmények közötti elhelyezésére arra az időre, amíg a helyzetüket tisztázzák. A menedékkérők nem választhatják meg szabadon, hogy melyik tagállamban kívánnak menedékjogért folyamodni”

Ez valóban nem jogszabály. Ez egy nemzetközi egyezmény.

2018. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
80%

https://www.youtube.com/watch?v=TN21YqTJagc


itt egyedül a fidesz az aki tömegesen engedi be őket

20 000+ kötvényes

3000 "Ő" szerintük oltalom alá vett


a kvóta meg 1300 fő volt


akkor? ki engedi be őket?

2018. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

Sorba lehet venni a pártokat, de tényleg.


Már -MÁR!- úgy néz ki, hogy tényleg így van, végsőfokon, következményekben, ha megnézzük az eddigi nyilatkozataikat. A baj ott van, hogy már a Jobbik is beállt a sorba, a várható "összefogásaik" kapcsán.


Kitérő.

A politika NEM akkor jó, ha észrevétlen.

2018. jan. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én most egyik elméletet(halál vagy sem a FIDESZre) sem fogom pártolni(de), viszont gondolj bele: értelmes ember nem kezd vitába a gyakorikérdések.hu-n a politikáról, mert tudja, hogy annak semmi értelme. Egyik fél sem fog se nyerni, se veszteni.

Ebből kifolyólag az itt lévő emberek nem értelmesek. Na nézzük, hogy a buta emberek közül melyik pártot támogatták többen.

Ezt most gondolatban kérlek fűzzétek tovább.

2018. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:

Tökéletes kormány nyilván sose lesz. Ha neked a dolgok jelenlegi állásuk szerint megfelelőek, és nem akarod kockáztatni az egész családod életét, azzal, hogy valami nem FIDESZ trágyát választasz meg, akkor azt javaslom szavazz a FIDESZre.

Én személy szerint még nem láttam migránst, és ez nekem így tökéletes. Ha viszont ez egy kormányváltás miatt változna, a kérdés az, hogy hány nőt erőszakoltatnék meg az utcákon, hogy egy másik kormány lophassa jelenleg a pénzünk (minden párt lop, ez egyértelmű).

Remélem jól döntesz ;-).

2018. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
48%
21-es, amit idéztél, még véletlenül sem egy nemzetközi egyezmény. Az mindössze egy jegyzőkönyv, amely rögzíti hogy milyen problémák és feladatok állnak az EU előtt, és hogy min kell dolgozni. És ebben szó sincs arról, hogy BELEEGYEZÉSÜNK NÉLKÜL kellene bárkit is befogadnunk, csupán támgatjuk az, hogy az ÜNKNÉTES ALAPON végrehajott migránsáthelyezések, amelyeket mások bevállaltak, minél gyorsabban menjenek is végbe, tehermentesítve bizonyos államokat. Merthogy ugye mások teli szájjal vállaltak bizonyos dolgokat, csak éppen nem tartják be. Mindössze erről szól ez a kiragadott jegyzőkönyvi részlet.
2018. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
24%
A válasz az alapvető kérdésre: Tulajdonképpen igen.
2018. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
56%

Eddig a Fideszen kívül egyetlen párt sem engedett be migránsokat! Viszont a Fidesz minden várható mennyiséget túlteljesített!

Miről beszélsz, kérdező?

2018. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
24%
28-as, Te miről beszélsz? A migrációs hullám 2015-ben indult meg, azóta nem is volt más kormány, tehát nem is engedhette meg más kormány. Ellenben már az összes ellenzéki kiállt a betelepítés mellett. A migránsok nem akartak itt maradni - eddig. Azonban az EU tenni akar arról, hogy maradjanak. Tehát vegyünk fel hitelt, építsünk nekik házakat, taníttatsuk őket, és persze tartsuk el őket. Így már nem biztos ám, hogy továbbmennének!
2018. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
62%

29-es. Ha nem voltak kormányon, akkor nem mindegy hogy mit "támogatnak" - szerinted?!

Ha valaki kormányon van, és beengedi őket - miközben pont ennek az ellenkezőjéről kommunikál sok milliárdért, akkor a kormány pofátlanul hazudik - de úgy látszik ez egy csöppet sem zavar téged!

2018. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!