Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valóban igaz hogy a migránsok...

Valóban igaz hogy a migránsok 90%-a analfabéta?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 01:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Persze, meg mindnél okostelefon van, ez a másik hangoztatott dolog, na de egy analfabétának minek okostelefon, ezt kellene kitalálni.
2016. jún. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Az analfabétának miért ne kéne okostelefon? :D Hogy jön ez a kettő össze első? :D
2016. jún. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

#2 egyszerű:)

Aki analfabéta, az nem nagyon fogja tudni használni, mert konkrétan minden betűkkel (és számokkal) van benne.

Ha fel is találja magát annyira, hogy hívni tud vele, másra egyszerűen képtelen használni.

Na de a szélsőjobbos logika ilyen.

(Nem az #1 voltam)

2016. jún. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Az analfabetizmus az írástudatlanságra utal. Nem a társadalmi szerepvállalásra. "Nem kell mindent szó szerint érteni" dologról meg annyit, hogy az írástudás és a társadalmi szerepvállalás két eltérő dolog, az analfabéta pedig "szakszó" az írástudatlanra.

Másképp (talán egy szélsőjobbos is megérti): Ha macskát veszek, mert egyedül érzem magam, akkor nem szülök gyereket és nem azt mondom, hogy "szültem egy gyereket, hogy ne legyek egyedül, hanem azt, hogy vettem egy macskát.

Egyébként nem tudom mi alapján állítod azt, hogy nem akarnak dolgozni és ingyenélők, mert erre nincs sem forrásod sem statisztikád a hazánkba érkező migránsokkal kapcsolatban.

2016. jún. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Én azt hallottam ,hogy a 90%-kok migránsa analfaalfa!
2016. jún. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1%
Ha csak a saját nyelvén tud akkor nyugodtan nevezhető analfabétának mert itt európában nem sokra megy senki az arab nyelvvel és írással.
2016. jún. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A polgárháború által (is) sújtott Szíriából egy adat: "1997-re a lakosság 71 százaléka írástudó lett. A rezsim különösen fontosnak tartotta a nők integrációját az oktatásba". Azóta ez a polgárháború kitöréséig még javulhatott. Sajnos a nőkre még mindig jellemző abban a régióban, hogy az általános iskolát szinte mindenki elkezdi, de a felsőoktatásba már csak néhány ezren jutnak be.


Na de az eddig Európába érkezett menekültek és más bevándorlók között több a fiatal férfi és fiú, ők azok akik a legjobban képzettek közülük. A volt gyarmatokon pedig elég sokan beszélnek angolt és/vagy franciát is.

2016. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
A betanított vagy gyártósori munkát kb olyan jól látják el,mint egy magyar gyári munkás,az más kérdés,hogy ez Németországban 3szor annyiért megtehetik..
2016. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

"ingyenélők, mert erre nincs sem forrásod sem statisztikád"



Miért, neked van a "mindenkinél telefon van?" c. állításról?

2016. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!