Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire fogtok szavazni?...

Ti kire fogtok szavazni? Kérlek pár mondatban indokold is meg, hogy miért. Közeleg a választás és kíváncsi voltam, hogy a barátom kire fog szavazni. Nem sűrűn szoktunk politizálni, de még így is meglepett a válasza.

Figyelt kérdés
A fideszre fog szavazni. Aztán rákérdeztem még egy embernél ő is rájuk fog valószínűleg. Fiatal értelmes emberekről beszélünk. Olyan szinten lesújtott, hogy azóta is emésztgetem. Nem tudom, hogy mit látnak? Vagy nem látnak? Oké, hogy nincs egy épkézláb párt amire szavazni lehetne helyettük, de még 4 év ebből a maffiakormányból és önként dalolva szavazzák meg? Nagyon szomorú vagyok.

2018. febr. 19. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
A Jobbikra. Azért szavazok rájuk, mert erkölcsileg nem fér bele nálam az a fidesz, akik úgy lopnak mint az állat. A Jobbik is megérdemel egy esélyt.
2018. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%

Én is Fideszre fogok, pedig 25 éves fiatal vagyok.

Miért? Húzok el az országból választások után és szeretném, ha az alapvetően fasiszta gondolatvilággal rendelkező magyar nép megkapja a lehető legnagyobb dózisban azt a pártot és ideológiát, amire annyira vágyik. Csak mert ezek nem fognak kigyógyulni a beteges világképükből, amíg az nem omlik össze végérvényesen. Ezért is akarom a Fideszt, mert ezeken csak ez segíthet.

2018. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
LMP-re fogok szavazni, én a baloldali/liberális értékekkel tudok azonosulni, a jobbikra és a fideszre ezért sosem szavaznék, a többi párt pedig már leszerepelt...
2018. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj, nekem egy filózófia vörösdiplomàs ismerősöm nyilatkozott ìgy a fideszről; Megérdemelnek még egy esélyt.

Mintha valamit a pàrkapcsolatàban toltak volna el- na ilyen nyomorékok vannak.

Én nem megyek el szavazni, mert 1 éven belül megyek el az orszàgból, és szeretném, hogy ez a sok fideszes éhen pusztuljon.

2018. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
32%
Én a Fideszre szavazok,elégedett vagyok az eddigi munkájukkal,sokkal jobb helyzetben van az ország és az emberek is ,mint 2010- előtt.
2018. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
LMP-re. Nálam a legkisebb rossz, mert jó választás sajnos nincs.
2018. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

Szavazd meg nekik te is a Fityeszt, tatu!

Amíg nem kapnak rohadt nagy pofont, addig nem fognak kigyógyulni az agybajukból.

A németeknek is azért kellett a II. világháború, mert az I. világháborúban nem kaptak ki rendesen, hiszen az antant csapatok nem nyomultak be rendesen az országba.

Ezért azt hitték, hogy ha kitartottak volna a végsőkig, akkor ők győztek volna. Erre épült fel Hitlernek a propagandája is és ebből lett a II. világháború is.

2018. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Fogalmam sincs csak nem a Fideszre, valamelyik parlament esélyes ellenzéki párt, Jobbik, MSZP, DK, LMP közül valamelyik.
2018. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan bonyolult. Az MSZP/DK és a Fidesz teljesen vállalhatatlanok, mindnek börtönben a helye. A Momentum teljesen elhalt, nem fog bejutni. Innentől az LMP és a Jobbik között lehet választani, attól függően, hogy az ember inkább liberális vagy inkább konzervatív. Vagy a kétfarkúakra is lehet szavazni, ha inkább egyik sem, csak mindenki kapja be. Én inkább liberális vagyok, úgyhogy az LMP-re fogok szavazni.
2018. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
Jobbik, mert a többi páttal sarkalatos kérdésekben nem értünk egyet, a Fidesz pedig már kezd igazán veszélyes lenni, lassan már puha-diktatúra lesz az országban.
2018. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!