Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire fogtok szavazni?...

Ti kire fogtok szavazni? Kérlek pár mondatban indokold is meg, hogy miért. Közeleg a választás és kíváncsi voltam, hogy a barátom kire fog szavazni. Nem sűrűn szoktunk politizálni, de még így is meglepett a válasza.

Figyelt kérdés
A fideszre fog szavazni. Aztán rákérdeztem még egy embernél ő is rájuk fog valószínűleg. Fiatal értelmes emberekről beszélünk. Olyan szinten lesújtott, hogy azóta is emésztgetem. Nem tudom, hogy mit látnak? Vagy nem látnak? Oké, hogy nincs egy épkézláb párt amire szavazni lehetne helyettük, de még 4 év ebből a maffiakormányból és önként dalolva szavazzák meg? Nagyon szomorú vagyok.

2018. febr. 19. 15:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%
Az lmp támogatottsága nagyon alacsony, értelmetlen rájuk szavazni. Elvesztegetett szavazat. Én az mszp-dk-párbeszéd pártcsoportra teszem le a voksom. Nagyapám kommunista párttag volt, nyilván már most ő is a sima mszp-re szavaz majd mint a szüleim is. Mi nem vagyunk köpönyegforgatók, megmaradtunk a baloldalon.
2018. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Annyira azért nem alacsony az lmp támogatottság, 5-10%között mozog a biztos választók között. AZ MSZP KB 10%, A PM meg 2. Én az mszp-re nem szavaznék már ők is bizonyítottak sajnos.
2018. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%
Erre az elvtelen Jobbikra tök értelmetlen már szavazni. Arra fordul épp, ahonnét szavazatot remél. Ugyanolyan lett, mint a többi párt. Simicska szagát sem bírom körülötte, Vona Gábor meg egyszerűen egy áruló. Ellenben az LMP-VEL, ami konzekvensen ugyanazt mondja a kezdetektől, nem pálfordul hónapról hónapra. .A Jobbiknak a második helyen is kétséges. LMP a legértelmesebb. Simán meglesz a 10%-ik.
2018. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
-i+u
2018. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
22%
Jobbik, mert az összes többi párt már bizonyította, hogy kormányra kerülve tönkreteszik az országot.
2018. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
66%
Az gondolom fel se merül, hogy esetleg a te látásoddal van probléma, nem az általad is értelmesnek tartott barátaiddal.
2018. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%
Miért merüljön fel benne? Értelmes embernek tűnik.
2018. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
MKKP-ra. Mert ők az egyetlenek akik a kampánypenzt nem gyűlölködő plakátokra és propagandára,l hanem értelmes, a világot előbbre vivő projektekre költik. Az összes többiből kiábrándultam.
2018. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Miért merüljön fel benne? Értelmes embernek tűnik."


Nem tűnik annak. Ha kicsit is az lenne, megkérdezné az általa értelmesnek tartott barátait, engedné, hogy az érveik eljussanak a tudatáig, próbálná azokat megérteni, mérlegelni.

De nem, az ő fóbiája erősebb attól, hogy érveket hallgasson meg, inkább nagyon szomorúan, lesújtva feldob ide egy kérdést, ahol majd kap néhány neki tetsző választ vadidegen emberektől, akiknek a szava többet ér számára, mint az általa értelmesnek tartott barátaié. Ettől aztán megnyugszik a kicsi lelke. Tényleg értelmesnek tűnik.

2018. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%

Gémesi György pártjára terveztem de sajnos összeáltak az LMP vel akikkel Schiffer távozása óta egyáltalán nem tudok azonosolni,


Jelenleg fogalmam sincs,a többi baloldali párt bizonyított őket biztosan nem akarom még a parlamentben sem látni. Jobbik és Fidesz között gondolkodom jelenleg majd áprilig eldöntöm

2018. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!