Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire fogtok szavazni?...

Ti kire fogtok szavazni? Kérlek pár mondatban indokold is meg, hogy miért. Közeleg a választás és kíváncsi voltam, hogy a barátom kire fog szavazni. Nem sűrűn szoktunk politizálni, de még így is meglepett a válasza.

Figyelt kérdés
A fideszre fog szavazni. Aztán rákérdeztem még egy embernél ő is rájuk fog valószínűleg. Fiatal értelmes emberekről beszélünk. Olyan szinten lesújtott, hogy azóta is emésztgetem. Nem tudom, hogy mit látnak? Vagy nem látnak? Oké, hogy nincs egy épkézláb párt amire szavazni lehetne helyettük, de még 4 év ebből a maffiakormányból és önként dalolva szavazzák meg? Nagyon szomorú vagyok.

2018. febr. 19. 15:36
1 2 3 4
 31/31 egypancservagyokdeko válasza:
Csak egy párt ígérje meg nekem hogy nem kapok a nyakamba egy csomó migránst és rá szavazok!
2018. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!