Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire fogtok szavazni?...

Ti kire fogtok szavazni? Érveljetek is

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Jobbikra. Tetszik a programjuk, szimpatikusak a politikusai.
2018. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Jobbik.

Fiatalként csak bennük látok jövőt, nem a kivénhedt, korrupt exkomcsikban.

2018. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Egyéniben arra aki a legesélyesebb a körzetemben a Fidesz ellen, listán pedig az LMP vagy a Momentum.


(Viszont legszívesebben egy komoly ellenzéki összefogásra szavaznék, LMP, Momentum, Jobbik, Együtt, akár az MSZP és a DK is benne lehetni, csak legyen leváltva a kormány, és kicsit rendbe kapva az ország, utána lehet rendezni a hatalmi viszonyokat is.)

2018. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
69%
Én biztos hogy a Jobbikra. Ezután sem lesz kolbászból a kerítés de én reménykedek benne hogy idővel,évek múltán helyrehozzák a dolgokat az országban. Tetszik a hozzáállásuk az ország dolgaihoz (pl bérunió). Ha meg nem válik be hát nem válik be,de az sokkal rosszabb hogyha ölbe tett kézzel nézem ahogy a fidesz egyre jobban ellehetetleníti az embereket. Nekem egy próbát mindenképpen megér a Jobbik.
2018. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
A Jobbikra. Mert ők magyar emberek.
2018. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Még nem tudom, eddig senki sem győzött meg. Meglehetősen kritikus gondolkodású, finnyás, budai liberális értelmiségi vagyok. A pártok kampányai alapvetően nem a magamfajtának szólnak. Inkább az olyanok meggyőzésére áldoznak, akik kevésbé tájékozottak ,könnyebben befolyásolhatóak. Populista ígérgetések, ellenségkép kreálások, uszítások és társaik. Erről szól a mai politika, mind kormány, mind ellenzék oldalról. Szomorú, de ez van.
2018. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Vagy a jobbik, vagy a momentum. A jobbiknak van a legnagyobb esélye, hogy a 2/3adot megakadályozza, az MSZP DK már 2010 előtt leszerepelt. A momentumot szívesen látnám az ellenzékbe, hogy mit alkotnak, csak kérdés, hogy elérik-e egyáltalán az 5%-os küszöböt, mert ha nem akkor olyan mintha kidobtam volna a szavazatomat.
2018. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Egyéniben a jobbikra. Ők a legesêlyesebb ellenzéki párt a szavazókörzetemben. Nem teljesen értek egyet a programjukkal, de le kell váltani a fireszt. A jelöltjük ígéretei közt van egy olyan nagyberuházás, amit már 40 éve létre kellett volna hozni annak a térségnek a fejlődése érdekében ahol lakok.

Listán Momentum. A legösszeszedettebb párt program amit valaha olvastam. Ki van találva. Engem megvettek vele... Nekik most egy esêly kell, hogy megugorják a parlamentbe jutási küszöböt. Tölem megkapják.

2018. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Jobbik nekem már nem hiteles, szóval lmpre
2018. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Az Igazság Bajnoka ***** válasza:
81%
Csakis baloldali pártra érdemes szavazni, azokból is vagy LMP-re vagy a Momentumra. A jobboldaliaknak olyan elavult, egyénellenes gondolkodása van, hogy az nonszensz.
2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!