Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz, Momentum, Kétfarkú,...

Fidesz, Momentum, Kétfarkú, Érvénytelen szavazat, melyiket választanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

A többit direkt nem írom, mert azok nálam szóba sem jöhetnek.


Momentumban pozitív:-Fiatalok érdekeit nézi, oldalak közötti ellenségeskedésen felülemelkedik.

Fideszben pozitív:-Alacsony adók, teljesítményorientált 1 kulcsos adó. Nem húzzák le a középosztályt.

Kétfarkúban pozitív:-Humor



2018. márc. 16. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

"A többit direkt nem írom, mert azok nálam szóba sem jöhetnek."


Van pedig még legalább 20 párt. Sokról szerintem még nem is tudsz semmit.

2018. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Ezek közül inkább a Momentumot választanán.


A XX. század leszerepelt pártjaira (Fidesz, MSzP/DK) soha nem szavaznék. A kétfarúak viccesek, de na... Érvénytelenül meg semmiképp nem szavaznék, mindenképp keresek magamnak egy legkisebb rosszat.


De ez az én véleményem, te persze azt csinálsz amit szeretnél...

2018. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Kétfarkú kutyapártot választanám.
2018. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis kiigazítás, csak hogy pontosabb legyen.

Ha egy társadalomban csak egy réteg érdekeit nézzük, az általában zavart okoz és züllést. Valójában a Fidesz is pontosan ezt teszi.

Az adó a költségvetés része, az az, ami befolyik, hogy költhessünk. Ha ez kevés, akkor vagy minden tönkremegy, vagy eladósodunk. A helyes módszer az egyensúly megteremtése. A Fidesz valójában a tönkretételt valósítja meg, csak mást mond, hogy a gyengébbek ne vegyék észre.

A humor fontos dolog, de hozzáértés nélkül röhöve se lesz jó gazdaság.

Az érvényes szavazás egyfajta állásfoglalás, véleménynyilvánítás a dolgokról. Más szóval felelős viselkedés. Lehet persze hibásan is cselekedni, az nem a felelőtlenséget, hanem a tudáshiányt mutatja.

Ezzel szemben a szavazás elmulasztása vagy érvénytelen szavazás egy felelőtlen viselkedés, nagyjából annyi, hogy hiába osztogatnak jó dolgokat, engem nem érdekel, hiába robog felém az autó és üt el pillanatokon belül, engem az se érdekel. Szóval, amikor nem zavar a környezeted alakulása, és azt képzeled, te megúszod.

2018. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Én a kétfarkúaknak adom a szavazatom! Aki eddig vilt szoba se jöhet, sem fidesz, sem gyurcsány, sem mszp. Jobbik nem szimpatikus....
2018. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a magas adók csak elveszik a munkakedvet. Azok az országok amelyek magasabb adókkal hátráltatják az embereket abban, hogy valami fejlődést érjenek el és értéket teremtsenek, pont hogy sokkal lassabban fejlődnek.
2018. márc. 16. 11:57
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

Ha komoly szavazatot akarsz leadni, nem csak viccelődni, akkor ebből csakis a Fidesz az opció. Még ehhez egy kis adalék:


[link]

2018. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
7# ebből miert nem érzékelünk semmit? Ebből a jó létből?
2018. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#1: Kérlek mutass egy választó körzetet, ahol ennyi pártra lehet szavazni!
2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Mert valami baj van veled. Én érzékelem. Vagy egy oltári nagy lúzer vagy, vagy nem akarod tudomásul venni a valóságot.
2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!