Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Liberális szelleműek, ti kire...

Liberális szelleműek, ti kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Egyetlen olyan párt sincs, akinek szívesen adnám a szavazatomat. Nem igazán követem a politikát, alapvetően liberálisnak tartom magam - ami nem azt jelenti, hogy örömmel fogadnám a migránsokat.
2018. márc. 16. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Listán az LMP-re. Ők következetesen képviselik a nézeteiket, nincsenek köztük leszerepelt politikusok, rengeteg szakember van közöttük, és a migránsokat sem engednék be. Egyéni körzetben pedig a legesélyesebb ellenzéki jelöltre.
2018. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Fideszre.
2018. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Magyar Kétfarkú Kutyapárt az egyetlen értelmes választás.


Az LMP-t azért nem preferálom, mert atomenergia ellenes, és nincs átgondolt gazdasági programja, csak bullshit. Továbbá protekcionista, multi és globalizáció ellenes lépéseket terveznek. És aránytalanul nagy hangsúlyt kap a programjukon belül a gazdaság mindössze 4%-át kitevő mezőgazdaság.

2018. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Momentum.
2018. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én mint liberális csakis a Magyar Kétfarkú Kutya Pártra szavazok. Más normális párt nincs.
2018. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hájaaa ***** válasza:
72%

#3

Ez így nem teljesen igaz, bár most nagyon ezt erőltetik, mivel az átlag nem liberális szavazót is meg kell fogniuk valahogy. Amit tudni érdemes az LMP-ről az az, hogy nagyon széleskörű az ideológia felfogásuk. Van köztük erősen baloldali, konzervatív, jobboldali liberális, baloldali liberális is mind.

Egy kis összefoglaló:

[link]

2018. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"Listán az LMP-re. Ők következetesen képviselik a nézeteiket"


Az LMP kétségtelenül hitelesen és következetesen képviseli már több mint 8 éve a zöldbaloldali nézeteit, csak éppen ennek semmi köze nincs a liberalizmushoz.

2018. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez tök érdekes, mert én sok kérdésben liberális vagyok (nyilván racionális keretek között, nem tagadva azokban a kérdésekben amikben előnyt jelent számomra vagy potenciálisan jelenthet a liberális álláspont és semmiképp sem a gazdaságpolitikában, mert a liberális gazdaságpolitika csak a nagy és gazdag országoknak jó), mégis már másodszorra fogok a Jobbikra szavazni (tulajdonképpen kompromisszumot kötve), mert amúgy ők (Vona) tűnik a legnormálisabbnak és a legjobb választásnak ha a megbízhatóságot nézem, illetve azt hogy egyes sarkalatos kérdésekben mi az álláspontjuk (a gazdaságpolitikát is ide értve).


Amúgy nézd meg a 15.-i beszédét a Vonának, még én is meglepődtem azokon amiket a végé felé mondott.

2018. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos nincs egyetlen hiteles liberális alternatíva sem, ez abból is jól látszik, hogy a liberális szavazók gyakorlatilag minden párt táborában megtalálhatóak valamilyen minimális arányban. De a legtöbben egész egyszerűen nem szavaznak egyikre sem, vagy vacilálnak, hogy melyik lenne a legkisebb rossz. Én is ezen agyalok már pár hete, hogy én liberálisként melyik párttól undorodom a legkevésbé.
2018. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hájaaa ***** válasza:
29%

Lehet itt hülyeségre szavazni de ezt vegyétek figyelembe:


https://www.youtube.com/watch?v=n8xFaFkfWxU

2018. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!