Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Liberális szelleműek, ti kire...

Liberális szelleműek, ti kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Egyetlen olyan párt sincs, akinek szívesen adnám a szavazatomat. Nem igazán követem a politikát, alapvetően liberálisnak tartom magam - ami nem azt jelenti, hogy örömmel fogadnám a migránsokat.
2018. márc. 16. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aki nem tudná mai fiatalok, hogy amikor én ilyen idős voltam a Fidesz egy igenis ízig-vérig jobboldali liberális párt volt, és arra szavaztam mindig minden választás alkalmával. Szerettem őket, tényleg jó és normális FIATAL párt volt.

De ez megváltozott Fodor Gábor pártból való kiválása után és alakultak sorra új liberális pártok... Közöttük az LMP, Momentum stb. De ez már nem ugyanaz sajnos, hiszen baloldali és ők se olyanok. Tehát döntsd el te melyikre gondolsz hogy jó neked és tedd a bizalmad arra.

2018. márc. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!