Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti is elbizonytalanodtatok a...

Ti is elbizonytalanodtatok a FIDESZ-re szavazást illetően?

Figyelt kérdés
Én elkötelezett voltam, de úgy vélem, ez már nagyon sok, ami az utóbbi időben napvilágra kerül velük kapcsolatban. (ELIOS, Semjén, Kósa, Szita Károly)

2018. márc. 17. 15:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Igen, én a Jobbikra szavazok inkább, tegyél igy te is kérdező!
2018. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%
Én nem.
2018. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Eddig is tele voltak ilyen korrupciós ügyekkel. Aki eddig nem ábrándult ki belőlük emiatt, az kétlem, hogy pont most hirtelen megvilágosodna. Szerintem a fidesz tábor ugyanolyan egységes, mint eddig. Ezek elég megfoghatatlan dolgok a választók számára, a legtöbben vagy legyintenek rá és elfogadják, hogy a fidesz korrupt(mert a többi is az), vagy egész egyszerűen azt mondják ezekre az ügyekre, hogy mind hazugság. Ahhoz, hogy komoly kiábrándulás történjen, valami olyasminek kéne történnie, amit konkrétan megéreznek a bőrükön a szavazóik. Ha például a fidesz kijelentené, hogy többkulcsos adót ,meg ingatlanadót vezet be, akkor a választóik 1/3-a azonnal elpártolna tőlük...Egyébként ha lenne egy ellenzéki párt is, amelyik meghagyná az egykulcsos adót, meg alapvetően alacsonyan tartaná az adókat, az szintén számottevő szavazatot el tudna venni a fidesztől. Lehet itt hazudozni a levegőbe, hogy "8 millión mélyszégenységben élnek az országba",meg hogy "nincsen középosztály", de attól még a valóságban van középosztály, akik jobban élnek ,mint 4 vagy 8 éve és ők garantáltan a fideszre szavaznak, mindenféle migránstól,Sorostól,Ceu-tól,civiltől függetlenül.
2018. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem most is elkötelezett vagy.
2018. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem szívesen támogatnék még egy kétharmadot, még ha töketlen is az ellenzék. Egy békemenettel összekötött Nemzeti ünnepen, "elégtétellel" fenyegetőzni egy miniszerelnök részéről... elbizonytalanít.
2018. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Én megszállott fideszes voltam, de Orbán békemeneti beszéde óta áttértem a Jobbikra, Szégyen hogy akit régen tiszteltem az fenyegetőzik, papírról olvassa a himnuszt.
2018. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Igen, még 2011-ben azt mondtam, hogy ugyan azok mint a gyurcsány és maszop, szóval soha többé.

És előtte én is elengedtem a fülem mellett az mszmp-s, kiszes, mutyis szálaikat, hogy propaganda, meg lejáratás, mert hívő voltam, de hát kinyílt a szemem meg a fülem.

2018. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Ritka az, ha valaki elbizonytalanodik. Általában azt látom, hogy ha egy ember kiválasztotta magának azt a pártot, amelyikkel szimpatizál, onnantól kezdve az a párt teljesen mindegy, hogy milyen minőségben végzi a dolgát, akármennyire pocsék módon tevékenykednek, akármennyire látványosan tesznek tönkre mindent, a hívői akkor is vakul hisznek benne, és isszák a hazug szavaikat. Ezt most nemcsak a jelen kormányra akarom kihegyezni, hanem úgy általánosságban bármelyikre.
2018. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Szarok rá miket rángat elő az ellenzék.
2018. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem bizonytalanodtam el. Eddig sem hittem a fidesznek és ezután sem.
2018. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!