Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik annyira érvényesít...

Ha a Jobbik annyira érvényesíteni akarja az anti-nyugati és anti-kapitalista érveit, miért nem lép koalícióba a Munkáspárttal?

Figyelt kérdés

Észre kéne már venni, hogy a hazai politikai spektrum nem ez:


BALOLDAL-------------JOBBOLDAL


hanem ez:


GAZDAGOKAT, VÁROST, KÜLFÖLDET TÁMOGATÓK---------SZEGÉNYEKET, FALUT, HAZÁT TÁMOGATÓK



Ennek a spektrumnak a jobb oldalán áll a Jobbik és a Munkáspárt, a bal oldalán pedig minden más párt.



A jobbiknak és a munkáspártnak az ideológiáján kívül minden praktikai dolga megegyezik.

Szerintem össze kéne fogniuk a Hazáért!


2010. jún. 10. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha most erre úgy istenigazából reagálnék kitörölnék...

Hogy lehet a Jobbikot és a Munkáspártot egy lapon említeni????

Elég nevetséges, ahogyan te két pólusra osztottad a politikát. Na várj csak ameddig nem válaszol egy két Jobbikos.

2010. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ne nevettess már, attól, hogy a Jobbik Istenben hisz, a Munkáspárt meg Marxban, mindkettőnek kb. ugyanaz a programja. Ha tényleg tenni akarnak a liberális, kapitalista, nyugatias, külföldimádó többi párt ellen, össze kell fogniuk.
2010. jún. 10. 16:18
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

egy igazi munkáspárt hogy lehetne hazát támogató?

ők nem az intercunalizmusban hisznek?

2010. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Én ne nevettesselek?? Te nevettetsz engem. A két párt kb. ég és a föld. Tudod te mi a Munkáspárt? És tudod mi a Jobbik? Hallgasd már végig csak egyetlen egyszer Vonát vagy Morvait...
2010. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"egy igazi munkáspárt hogy lehetne hazát támogató?

ők nem az intercunalizmusban hisznek?"



A Magyar Kommunista Munkáspárt nacionál-kommunista. Hasonló az észak-koreai Juche ideológiához.

2010. jún. 10. 16:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet, neked ez egy lényegtelen különbség, de akkor a jobbikosoknak, mp-iaknak, veled ellentétben vannak elveik
2010. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
mér okoskodóóól mér okoskoDÓÓÓÓÓÓLLL? :DDD
2010. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mind a munkáspárt, mind a jobbik materialista síkon ugyanazokat vallja.


Csak ideológiában térnek el, de ideológia miatt csak buta ember szavaz X helyett Y pártra, mert nem az fogja meghatározni, másnap mi kerül le az asztalra, hogy a miniszterelnök Istenben vagy Leninben hisz.

2010. jún. 10. 16:21
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
csak a buta ember (és akkor nagyon finom voltam) szavaz a hasa után, és nem ideológiák mentén
2010. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"csak a buta ember (és akkor nagyon finom voltam) szavaz a hasa után, és nem ideológiák mentén"


Szóval tegyük fel, hogy te a Csillagkapu-vallásban hiszel, és van egy Csillagkapu párt, ami elfogadhatatlan gazdasági megoldásokat vezetne be, de te azért is rászavzol, mer Csillagkapu-vallású?

2010. jún. 10. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!