Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van értelmes párt is? Vagy...

Van értelmes párt is? Vagy csak hamis ígérgetők, államcsődbe taszító szocik és lopást folytatók?

Figyelt kérdés

Én beleolvastam a pártok programjaiba, több képviselő nyilatkozatát meghallgattam és mindegyikből csak egy értelmetlen zagyvaság, vagy egy nagyobbfajta államcsőd előszele jött nekem le.

Felelőtlen ígérgetések mennek csak: Ingyen víz,ingyen gáz, ingyen áram, 13 havi nyugdíj, ingyen gyógyszer a nyugdíjasoknak, adómentes minimálbér, bérlakásprogram, hajléktalanság megszüntetése, dániai bérek, ingyen utaztatás a nyuggereknek egész Európában, ingyen diploma, ingyen egészségügy, napelemből és Szélerőműből biztosítják az egész ország energiaellátását....és még sorolhatnám az irreálisnál irreálisabb javaslatokat.


Nincs egyetlen józan, realista párt sem?

Amelyik mondjuk belátná, hogy a felelőtlen pénzszórás helyett először egy jól működő gazdaságot kéne létrehozni?

Ezek a pártok úgy ígérgetnek, mintha Svájcban lennénk, de szerintem az ő programjukat még a svájci költségvetés sem bírná el.

Mire jó ez a cirkusz?


2018. márc. 27. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Csak össze kell számolgatni mennyit lopott és mutyizott a Fidesz 8 éven át. Abból minden ígéretre fussa.
2018. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen egyszerű ez kérem.Mert nem tudhatod.

Ezekkel az igéretekkel nem kell foglalkozni. Bu@llshit.

Olyasmi ez mint az egybites jobbágynak régen a mennyország igérete. Az értelmesebbje akkor is tudta már hogy egy megcsalásért nem kerúlsz a pok@olra.

Nincs tétje annak hogy hül@yeségeket beszél az ember ha elbírja a személyisége.

10böl egy ember csóválja a fejét de a többi x-lni fog?

Tömegdemokrácia kedves barátom!

Ilyen ez. Sajnos.

2018. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen csak így teljesen kiszámíthatatlanok, hogyha mondjuk véletlenül mégis nyernének, akkor vajon mit csinálnának?
2018. márc. 27. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Ezért nem kell hülye programokat olvasgatni. Arra kell szavazni, amelyik bizonyított, nem arra, amelyik ígérget.
2018. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hogy bizonyítson egy olyan párt, amelyik még sosem volt hatalmon?
2018. márc. 27. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
4# De olyan párt nincs (legalábbis pozitív bizonyítvánnyal).
2018. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Én egyébkét Jobbikra szavazok (nem a programjuk miatt, bár van pár jó dolog benne), hanem mert szerintem Vona egy normális és értelmes ember, akinek tényleg fontos ez az ország és az eddig kormányon lévő politikusoknál messze tisztességesebb.
2018. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy Lázár is mondta: "Választási kampány van, mindent ebben a keretben kell értelmezni."
2018. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkent, hogy ki mennyire tudja megvalósítani a programját, mennyire értelmes, az akkor derül ki, ha lehetőséget kap. Én úgy vagyok vele, hogy az MSZP és a Fidesz már "bizonyított". Jöhetne most valaki más.
2018. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!