Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fiatalok! Kire szavaztok?

Fiatalok! Kire szavaztok?

Figyelt kérdés
A 18-30 évesek szavazata érdekelne.

2018. márc. 30. 16:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
12%
Fidesz
2018. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
Mivel engem is lepontoztak azért mert leírtam hogy kire szavaztam, ezért én is lepontozok mindenkit, aki olyan pártra szavaz aki nem szimpatikus nekem. Legyen szép életetek bár ennyi ésszel nehezen lesz az.
2018. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
29%

Emiatt a lepontozós, mindenki elkezd ideges lenni amint a nézeteivel ellentétes dolgot lát szemlélet miatt nem tudunk előre haladni...Politikáról is lehet agresszió nélkül, értelmesen beszélgetni. Annyi a kulcs, hogy tiszteljük a másikat.

Kérdésre válaszolva, az mkkp-ra, nagyon tetszik a humoruk, tökéletesen rávilágítanak a politikai helyzet abszurditására és ha lefejtjük a poénkodást értelmes dolgokat csinálnak. Nyerni úgysincs esélyük, de ennyivel szeretném azt mondani, hogy tetszik amit csinálnak. Meg tudom érteni azokat, akik szerint túl sok amit csinálnak és komolytalanná teszik az egészet, de szerintem ez pont hogy jó dolog és nem rossz. Azt is megértem egy részről aki a fideszre szavaz, csak remélem hogy a propagandán átlátva teszi így. Én se szeretném ha ellenőrizetlenül bárki bejöhetne az országba, mert magunkat se tudjuk ellátni rendesen, nem hogy másokat akik közt való igaz hogy sokan lehetnek nem túl jó szándékúak is. De azt se gondolom, hogy ilyen mértékű rettegést kéne generálni és eltorzítani a tényeket. Meg úgy gondolom hogy ha a menekült kérdés mögé nézünk, akkor sincs rendben ami most folyik az országban. Szerintem az mszp idején se volt az, de nekik sincs túl sok esélyük hatalomra jutni. A jobbiknak több esélye van, ők nekem még mindig túl radikálisak és jobboldaliak, a pár évvel ezelőtti énjük árnyéka meg még nem tűnt el a szememben és emiatt se tudok velük szimpatizálni. A momentummal és az lmp-vel meg sok kérdésben egyetértek, de nem mindenben és náluk is se érzem azt, hogy ha hatalomra jutnának az hosszútávon jobb lenne. A fidesz is baloldali, fiatalokból álló pártból indult, ehhez képest elég nagy fordulatot tettek, az akkori énjeik rájuk se ismernének. Nem vagyok biztos benne, hogy a momentummal például nem lenne ugyanez.

2018. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a százalékokat melyik botlban elhet beváltani? Vagy bankban kp-ra? NÉha ezen röhögök a elgjobban, hogy valakik hogy odavannak a pontokért, emg a % ért. :D
2018. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
75%

kutyapárt vagy momentum. sajnos ma az egyik legkomolyabb pártnak a kutyapártot tekintem...

a dk-együtt-mszp-kitudjamilyenpárt próbálkozásait viccnek tartom, nem tudnám elképzelni, hogy képesek elvezetni az országot, a fideszre és jobbikra nem szeretnék szavazni (jobbikos városban lakom, a fideszt pedig szerintem nem kell indokolnom...), így ez a kettő maradt.

24/L

2018. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
5%
Fidesz
2018. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
12%
Fidesz 19/F.
2018. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
18%
2014-ben Jobbikra szavaztam, azonban ami az elmúlt két évben történt a párttal az nem szimpi. Kérdés, hogy adok-e nekik mégegy esélyt. Ezt majd vasárnapog eldöntöm. Szóval vagy Jobbik vagy Fidesz
2018. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
30%

akárki akárkire szavaz mindegy csak legyen jó életünk

na cs

2018. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
5%
Fidesz 20F
2018. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!