Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha újra a Fidesz nyer szerinte...

Ha újra a Fidesz nyer szerintetek lesznek nagyobb tüntetések, megmozdulások?

Figyelt kérdés

Várható egy kisebb felfordulás abban az esetben, ha újra a Fidesz kerül hatalomra? Lesz bármi hasonló szerintetek mint 2006-ban?

Vagy az emberek beletörődnek és kihúznak még 4 évet a korrupcióban és diktatúrában?


Véleményeket kérdezek, nem tényeket vagy jóslásokat. Köszi



2018. ápr. 3. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valószínű lesznek, mert a média továbbra is lázítani fogja az embereket.
2018. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hát, ha a fidesz fog nyerni először biztos hogy várok pár hónapot megvárom hogy mi lesz. A fizetés terén is ugyebár. Ha a jobbik akkor is hasonlóképpen cselekszem, s ha valamelyiknél is azt lehet majd észre venni hogy szarabb mint volt azonnal Németország. Vagy Svájc. Szerintem sokan fognak hasonlóképp gondolkodni. :D Azért az kicsit gáz szerintem hogy Német barátom aki ott született és nevelkedett, kéményseprőként keres kb 4-5 ezer eurót 5+2-ben. 8-tól 4-ig. Míg én 6+2-ben ünnepnapokon is, alig keresem meg a 150 ezret. Sőt! Még eddig egyszer sem kerestem meg! :D Kicsit vicc. Európai ország vagyunk könyörgöm, nyugati árszinvonal keleti fizetések..
2018. ápr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz. A demokrácia arról szól, hogy a kisebbség tudomásul veszi a többség véleményét, ha nem is ért vele egyet. Persze, akkor is voltak néhányan akik nehezen vették ezt tudomásul. Majd megunták, hazamentek. (by Gy. F.) Én tudomásul vettem, ha nem is tetszett.
2018. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!