Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szazás egyéni jelöltre, ha...

Szazás egyéni jelöltre, ha valószínűleg Fidesz győzelem lesz (Gödöllő)?

Figyelt kérdés

Taktikai szavazás alapján, Gödöllőn nincs egyértelmű esélyes ellenzék. Stabil Fideszes város (42% volt nekik 4 éve)

Ilyenkor mégis hogyan mérlegeljünk szavazásnál, ha úgymond úgyis valószínű a Fidesz győzelem?

A polgármester, Gémesi György Lengyel Szilvia LMP-s jelölt mögött áll. De pl. Ő 4 éve alig kapott szavazatot, a Jobbik és az Összefogás mellett eltörpült legalábbis.


De vajon most h a polgármester mögötte van....?


Mert ő lenne nekem szimpatikusabb.


Aki Gödöllőn a második a Fidesz után, a Jobbik....


Nem szívesen szavaznék a Jobbikra, csak akkor, ha ezzel a Fidesz nem győzne....



Szóval ilyenkor hogy döntsön az ember?



2018. ápr. 3. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2018. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs sok esélye az ellenzéki győzelemnek ebben a választókerületbe, de ennyi erővel választást is "felesleges" indítani mert 90% hogy ugyanígy a fidesz marad... Meg kell próbálni. Úgyhogy szerintem legesélyesebb ellenzékire voksolj, LMP-re akkor lenne érdemes szavazni, ha az MSZP-s jelölt visszalépne a javára, mert akkor az MSZP-s szavazók nagy része rá tenné a voksát és a Jobbik szavazói is szivesebben szavaznának át egy esélyesebb LMP-s jelöltre, mint egy MSZP-s jelöltre, viszont ez a forgatókönyv nem valószínű, hogy megtörténik, úgyhogy ha esélyt akarsz az ellenzék győzelmére szerintem a Jobbikra érdemes szavazni.
2018. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a harmadik kommentet! :)
2018. ápr. 3. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A szocik visszaléptek az LMP javára Gödöllőn, úgyhogy érdemes lehet rájuk szavazni egyéniben. :)

2018. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül nem lépett vissza az mszp-s(ott volt a listán) úgyhogy csak óvatosan.
2018. ápr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!