Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kérelmezik a szavazatok...

Kérelmezik a szavazatok újraszámolását, de mi van, ha már megsemmisítették vagy nem fogják újra számolni? Van következő lépés?

Figyelt kérdés
Egyre több jel utal arra, hogy csalás történt a szavazatokkal kapcsolatban. Mi lehet a megoldás, ha mondjuk a szavazatok nagy részét megsemmisítették vagy szimplán megtagadják a kérelmet? Van esély, hogy az unió lép valamit ez ügyben? Esetleg az európai csalás elleni hivatal fog vele foglalkozni?

2018. ápr. 10. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

2002 - ben minimális különbség volt a győztes balliberálisok és a Fidesz szavazatai között. Akkor is volt szó csalásról. Csak a MIÉP több száz (!) esetet gyűjtött össze, ahol gondok voltak.


Nem volt újraszámolás. Akkor volt a blokád az Erzsébet hídon, akkor vált Budaházy neve ismertté.

2018. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Csak agyhalottnk látnak ilyen "jeleket". Pont az jött ki, amit a mértékadó intézetek jósoltak. Az EBESZ sem látott semilyen érdemi visszaélést. Egyedül az ellenzék próbált csalni, de lebuktak:


[link]

2018. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az EU-ból már mindenki gratulált Orbán Viktornak, aki számít, ennyit foglalkoznak az üggyel.
2018. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Origos linket belinkeli hát kiégek xd
2018. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

ma 20:53!


Vajon a fideszes delegált rejtvényt fejtett közben?

2018. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs magyarázat arra, hogy miért nem adják ki a jegyzőkönyveket...
2018. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Az EU-ból már mindenki gratulált Orbán Viktornak"


Putyinnak is gratuláltak.

2018. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szavazatokat mostmár mindenképp újra kell számolni, köztudott és mindenki által elismert, hogy összeomlott a rendszer, voltak furcsaságok.Esetleg új választást kiírni ha ez nem lehetséges.Ha nem történt csalás a Fidesz(esek)nek nincs félnivalója, és az ellenzék is bele fog nyugodni.Ha mégis történt csalás, akkor pláne.Persze akkor jó nagy botrány lesz.A visszhang nagyobb, mint bármelyik választás után a közelmúltban. Utána kell járni az a tiszta.Kész.Azért ismerjük el, hogy ellenkező eredmény esetén, hasonló körülmények között a Fideszre szavazók sem ülnének csendben a hátsójukon.
2018. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszont, hogyha Pálffy Ilona és a nemzeti választási iroda is benne van, akkor ugyanaz az eredmény fog kijönni... Nem?
2018. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a legjobb megoldás, ha EU-s függetlenek végeznék a számlálást és minden választóhelyiségben lenne ellenzéki vagy független, aki felügyeli a dolgokat. Nem tudom, hogy ez ügyben lehetne e az unió segítségét kérni, szerintem valamilyen módon meg kéne próbálni, talán segítenének már csak azért is, mert szerintem őket is érdekelné, hogy pl hová tűnnek az uniós pénzek, meg az hogy tényleg demokrácia van e az országban. Ha már benne vagyunk az unióban nyilván ők is örülnének, ha sikerülne felzárkózni a többi országhoz képest mondjuk a bérek terén. Az a baj, hogy ha a választási irodában nem történik brigád csere, akkor ugyanez az eredmény jönne ki, hisz ez tényleg olyan, hogy a bűnös vizsgálja ki a saját ügyét. Nyilván nem akar lebukni és hihetően hazudik. Az az érdekes, hogy az egész országban arról beszélnek, hogy "az ismerőseim közül tízből kilenc ellenzékre szavazott, mégis a fidesz nyert"... és annyira fájdalmas már, hogy vannak olyan fideszesek, akik annyira agymosottak, hogy nem képesek beismerni, hogy választási csalás történt. Harcolnak a diktátor igazáért, biztos félelemből. Tisztelet a kivételnek, mert láttam már olyan hozzászólót is, aki fideszre szavazott, de beismeri, hogy csalás történt és ő is szeretne egy új, tisztességes szavazást. Nyilván azért szavaztam az ellenzékre, mert kormányváltást szeretnék, de ettől függetlenül el tudnám viselni a vereséget, DE csak ha tisztességes lenne. Így viszont esküszöm elment a kedvem attól, hogy Magyarországra tervezzem a jövőm, családom, életem. Pedig sosem szeretnék külföldre menni, de azért én is jobban szeretnék élni, mint épphogy csak élni.. Nagyon bízom benne, hogy lesz folytatás és rendbe jön az ország.
2018. ápr. 11. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!