Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem rak (ott) a FIDESZ...

Miért nem rak (ott) a FIDESZ erős személyeket a labilis egyéni választókerületekbe?

Figyelt kérdés
Pl. miért nem indul Orbán Viktor a XIII. kerületben? Ő szerintem simán kiütne bárkit. Vagy mi az indulás feltétele?
2018. ápr. 10. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Kb.30 èv múlva Orbàn neve egyenlő lesz a szitok szóval úgy fogjàk gyűlölni sokan,mint Ràkosit,Kàdàrt.


Igaz,most is vannak,akik gyűlölik Viktort!

2018. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egy ork ***** válasza:
73%
Még több mandátumot a csaló bandának!
2018. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ezt nem azért írtam ki mert fideszes vagyok, csak nem értem, hogy lehetnek ilyen hülyék hogy egy ilyen lehetőséget elszalasztanak?
2018. ápr. 10. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem mernek kockáztatni. Szerintem akkor sem nyernék meg a 13. kerületet, és az mekkora beégés lenne, ha Orbán elveszít egy EVK-t! Meg hát hogy néz az már ki, hogy 8 évig csak betett a 13. kerületnek, aztán meg hirtelen, amikor ott indult volna, akkor osztogat egy kis Erzsébet utalványt, és azt hiszi, hogy ezzel minden rendben.
2018. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orban mar elerte azt a szitok szot mint pl Gyurcsany. Kadar? Konyorgom kit izgat mar ez? Engem csak az izgat kit lehet legkozelebb gyulolni :D
2018. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orbán kétszer indult egyéniben eddig, 1990-ben valamelyik budapesti kerületben, 1994-ben pedig Székesfehérváron, de egyszer se nyert. Azóta nem próbálkozik, gondolom ciki lenne ha nem nyerne.
2018. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az rosszabb lett volna, ha nincs meg a 2/3, minthogy Orbán veszít egy EVK-ban :D
2018. ápr. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!