Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Toroczkai László a Fidesznek...

Toroczkai László a Fidesznek kedvez?

Figyelt kérdés
Azzal, hogy ő sértődött ovisként kilépne a Jobbikból, mert nem őt választották meg elnöknek és lenne egy újabb párt, csak a Fidesz malmára hajtaná a vizet. Képtelenek a nemzeti radikálisok felfogni, hogy ma már a Fidesz az ő pártjuk.
2018. máj. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudnám a legjobban megfogalmazni, hogy a nemzeti radikálisok nem igazán gondolnak semmit sem a világról, csak annyit, hogy utálják az MSZP-t (mint minden normális ember)... De az, hogy ezzel konkrétan a Fidesz seggébe menjenek (Morvai, Gaudi) azt én nem igazán tudom hova tenni. A Jobbikban pedig sokkal nagyobb az egység és főleg sokkal nagyobb a Vona iránti tisztelet (a régiek körében is), hogy szakadjanak. A legrosszabb ami történhet velük, hogy egy 0,7%-os párt kiesik belőlük, mint ahogy az LMP-ből kiesett a PM. De gyakorlatilag meg sem érezték.

Egyébként szerintem a hatalomvágy hajtja azt az embert. Semmi racionalitás

2018. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Most akkor meg akarod nekik szabni, hogy mit gondolhatnak, melyik pártra szavazhatnak?

Úgy demokratikusan, ahogy a ballibek szokták?


Az persze belefér, hogy taktikai szavazással a momentumos vagy dk-s jelöltre szavazzanak, az már nem, hogy a saját elveiket akarják érvényrejuttatni a saját pártjukban?????

Miért akarod bárkinek is te megszabni, hogy melyik prátban lássa a politikáját és hogy egy politikus hol akarjon politizálni?

2018. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Miért akarod bárkinek is te megszabni, hogy melyik prátban lássa a politikáját és hogy egy politikus hol akarjon politizálni?"


Nem én szabom meg, de láthatóan gondjaid vannak a szövegértéssel 2-es. A nemzeti radikalizmus ma = Fidesz. Ha tetszik ha nem. A nemzeti radikalizmus csak egy nagy lufi, ami nem is létezik.

2018. máj. 19. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Ha csinál egy új, radikális pártot, hamar rádöbben, hogy a lehetséges szavazói zöme, már régen a "Fideszben" van.
2018. máj. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!