Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért tartja mindenki a...

Miért tartja mindenki a Jobbik 19 %-át hatalmas bukásnak?

Figyelt kérdés
Minden tévében jobbról és balról egyaránt azt hallom evidenciaként, hogy a legutóbbi választáson hatalmasat bukott a Jobbik. A listán 19 %-ot értek el, ami önmagában is egy nagy teljesítmény szerintem (az MSZP csak 11,9 %-ot kapott), másrészt a 14-es listás eredményt is majdnem elérték, tehát ahhoz képest sem volt bukás. Az más kérdés, hogy mivel egyéniben csak 1 mandátumot szereztek, a parlamenti helyük kevesebb. Ezzel együtt én büszke lennék rá, ha egy 19 %-os pártot össze tudnék hozni. De Vonát is mindenki bukott embernek mondja.

2018. aug. 14. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Teszem hozzá, ahogy olvasgatom a fórumokat, a következő választáson -már ha a Jobbik, addig nem szűnik meg - nem valószínű, hogy parlamentbe kerül."


Ne már, fórumozók ezt írták? Pár fórumozónál meg a vágyálmaidnál azért több kéne ehhez!



"4 év alatt EGYETLEN SZAVAZATOT SEM SZEREZTEK !"


Tévedés! 2014-ben a hazai szavazatok száma: 1 017 550 volt, a határon túli 2 926 szavazat, így egyben 1 020 476 szavazatot kaptak. Most, 2018-ban a hazai szavazatok száma 1 090 616 volt, a határon túli 2053 szavazat, és így egyben 1 092 669 szavazat. Határon túl gyengültek, de itthon a szavazatok számát tekintve erősödtek, csak mivel 2014-ben csak 61%-os volt a részvétel, most meg 70%-os, így százalékos arányban 20,5-ről 19-re csökkent. TEHÁT HA TUDATLAN VAGY, NEM KELL NAGYBETŰVEL ÍRNI A HÜLYESÉGET, MERT CSAK BEÉGSZ!



"Gondolkoztam rajta, hogy milyen érdekes, hogy a Toroczkay-féle mozgalom anni a jobbikon belül a "mi vagyunk" nevet viselte, lehet pont azért mert így kell összeolvasni :



"Mi vagyunk" a jobbik"


De mivel már írták, így én is leírom, hogy nem "mi vagyunk", hanem "mi magunk" volt a platform neve. Tényleg ilyen tájékozatlan emberek próbálnak itt észt osztani?

2018. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bukás az, végül is pártforduláson esett át a párt, viszont az ami utána következett azt óriási kudarcnak lehet itélni
2018. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert a szimpatizánsok buták mint a seggek. Nem képesek továbblépni a zsidozason, búzizáson és ha ezt egy párt nem csinálja, már bajban érzik magukat. Értük nem kár.
2018. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyen átalakulás(néppártosodás) után, nem lett volna bukás, ha nem ígértek volna mar 2018- ra kormányváltást.
2018. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!