Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra érdemes szavazni?

Melyik pártra érdemes szavazni?

Figyelt kérdés

A következő választásokon már én is szavazhatok, viszont fogalmam sincs hogy melyik pártra kellene, mivel a szüleim borzalmasan elfogultak.

Valaki esetleg le tudná írni, elfogulatlanul(!) hogy kire érdemes szavazni? Kinek mi a célja, mennyire megbízható stb...



2018. szept. 16. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha ilyeneket kérdezel akkor inkább ne szavazz senkire,

Köszi!

2018. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Ne hallgass te senkire, próbáld kifejleszteni a saját értékrendedet és annak megfelelően választani.

Ha figyeled az eseményeket, akkor kialakíthatsz véleményt és megismerheted a politikai erők viszonyulását azokhoz, amik szerinted fontosak és amik prioritást élveznek.

Nem lesz könnyű helyes eredményre jutnod, ezt tapasztalatból mondom, én már jó sok választáson részt vettem. De két tanácsot adhatok:

1, Nem kell sokat remélned attól, ki nyeri meg a választásokat, a te személyes életed főbb pontjainak alakulását nem befolyásolják különösebben, bárki lesz a nyertes, még az is megeshet, hogy az nyer, akit támogattál és rosszabbul jársz vele, mintha vesztett volna.

2, Azt nem kell elhinni, amit közvetlenül a választások előtt ígérgetnek. Ritka eset, hogy valamit is betartanak belőle.

2018. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!