Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nektek mi a véleményetek...

Antal456 kérdése:

Nektek mi a véleményetek arról, hogy Budapesten a Momentum összefogott az MSZP-vel és a DK-val?

Figyelt kérdés
Értem én ,hogy mit akar mindenki az önkormányzati választáson de a baloldallal nem érdemes összefogni!Pedig bíztam a Momentumban ma már ha megállít valaki és azt kérdezi ,hogy a Momentum az baloldali akkor rávágom ,hogy igen!Pedig rájuk akartam szavazni!:P
2019. ápr. 16. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Az ő bajuk.
2019. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Egerben meg összefogott a Momentum, az MSZP, a DK, az LMP és mind a Jobbik jelöltjét támogatják.


Pesten nem összefogás van, hanem koordinált indulás: megbeszélték, ki hol nem indul. A kampányok valószínűleg külön fognak folyni.


Valószínűleg az ország összes jelentősebb településén lesz valamilyen koordináció a jelöltekről.

2019. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Kezdenek rájönni az ellenzéki pártok, hogy ha külön indulnak, akkor a fidesz simán nyer 40%-kal, ha meg együtt, akkor van esélyük nyerni. Az országgyűlési választások és az önkormányzati választások rendszere racionális politikai szereplőket feltételezve kétpártrendszert fog eredményezni. Az ellenzéki pártok részéről teljesen racionális az egymással való összefogás, mert együtt többre mennek, mint külön-külön. Egyébként hasonló történik-történt többek között Törökországban, Lengyelországban, Macedóniában is, nincs ebben semmi rendkívüli. Aki pedig elvtelennek nevez egy ilyen együttműködést, az inkább nézzen körül a fidesz háza táján, hogy hányszor váltottak ideológiát, vagy hogy 1998-ban hogy fogtak össze a kisgazda párttal ("a kisgazdákkal soha", mondták az első forduló előtt, aztán mégiscsak megegyeztek a második forduló előtt, így tudott nyerni a fidesz, de gondolom ez nem baj).
2019. ápr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A momentum már mindent feltesz, hogy szavazatokat szerezzenek. Én meg pont az Mszp DK pártokat nem értem hogy nem látják ezt? A momentum=csak egyetemet végzett emberek pártja. A közép és alsó réteg nem számít szerintük sem mint a fidesznek!
2019. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es!

Mire alapozod azt, hogy

- csak egyetemet végzettek pártja?

- lesz*rják a nemdiplomásokat?

2019. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Mert a Momentum nem azzal kampányol, mint az MSZP meg a DK hogy ingyen lesz minden, csak szavazzanak rájuk, meg nem osztogatnak ingyen krumplit a választások előtt, mint a fidesz. Ebből a faék egyszerű embereknek az jön le hogy a Momentum nem foglalkozik a szegényekkel. Ez a hozzáállás tökéletesen jellemzi az ország színvonalát.
2019. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!