Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaptam egy beidézést a rendőrs...

Kaptam egy beidézést a rendőrségre gyanúsítottként. Valószínűleg kihallgatás lesz. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 11:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszekszem csak ügyészasszony mindig beleköt a válaszaimba, hogy nem jó, nem úgy van.


Ha pl valaki feltenné kérdésként, hogy a hamis vád hanyas szakasszám és válaszolnék, hogy a "btk 268" , ügyèszasszony akkor is azzal jönne, hogy hülyesèget válaszolok, holott ténylegesen a 268 as szakasszám.


Itt mi egy jó páran ismerjük egymást már. Csak bárki kérdez valamit és, ha tudom rá a választ , válaszolok, rögtön mondja, hogy ne okoskodjak. Valamiért nagyon ellenséges velem, pedig semmi rosszat nem tettem neki, lehet az iskolájára és a szakmájára büszke vagy nemis tudom. Még mondott már olyat is, hogy ne válaszoljak ebben a kategóriában meg hagyjam itt ezt a kategóriát.


Érted kérdezö.


Amit válaszoltam neked az pedig úgy van, eszedbe ne jusson a sértetteknek tìzszeresét visszafizetni. Innentől tevékeny megbánnás, együttműködés és nem lesz nagy gond.

2019. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!