Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan van, hogy valaki után...

Olyan van, hogy valaki után csak egy megyében van rákattanva a rendőrök (előzetes megfigyelés) és másik megyében békén hagyják és nem nyomoznak utána?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincs, minden megyében
2019. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakit megfigyelnek, akkor ugyanúgy tudnak róla Békéscsabán és Zalaegerszegen és figyelik az illetőt? Vagy lokális, hogy amikor Zalaegerszegen van figyelik, mikor Békéscsabán nem, mert ott akarnak ráverni valamit?
2019. aug. 19. 20:03
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Van, különösen a hévízi fogyatékos esetén. Őt csak Hévízen és környékén üldözik, de ott nagyon, a buszsofőrök elcserélik a járatukat, hogy a nyomában lehessenek, álruhás titkosrendőrök ülnek a buszon, mint utasok, akik hazáig követik, besúgja a fagyis, hogy drogot árul, összesúgnak a háta mögött a kutyát sétáltató nyugdíjasok... Nehéz az élete szegénynek. De máshol valószínűleg nem követik, vagy csak még nem vette észre. Igaz, vannak gyógyszerek, amiket ha beszedne, akkor Hévízen sem követnék annyian, de nem hülye ő, hogy eltompítsa velük az érzékeit, hogy aztán majd ne vegye észre, mikor a titkosszolgálat kémkedik utána.
2019. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

??????????????????? 😂😂😂


Mi van, vagy lemaradtam valamiről? Ezt ide akartad írni?

2019. aug. 19. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy megfigyeljenek valakit ahhoz bírói engedély kell.

Ha cellainformáció kell a rendőrségnek utólag, akkor elég egy főügyészi engedély.

Nem figyelgetnek senkit csak beképzelés szokott lenni.

Ha van ,elég komoly dolog miatt van és nem vèletlenűl rendelnek el ilyet, pl kábítószeres ügyekben. Ez nem városfüggő, minden úgy van, hogy városban vagy szükség van a megfigyelésre vagy nincs.

2019. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*minden városban úgy van*
2019. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös, 6-os vagyok.

Sőt, ha már valakit megfigyelnek, ami komolyabb ügyeknél van pl. kábítószeres ügyekben és nem város meg megyefüggő, vagy megfigyelik bármely megyében, városban vagy egyik városban, megyében sem, ahogy írtam is, szóval sőt olyan is van, hogy egyik megye felveszi a másik megyével, várossal a kapcsolatot, mert pl a díler több megyében kereskedhetett és tudnak róla a szomszédos megye, város rendőrségei is. Hallottam már ilyet.

2019. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismét utolsó vagyok, de hogy a kérdésedre konkrétan is válaszoljak, ha kisebb ügy, akkor igen van olyan.
2019. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Értem, elméleti amúgy a kérdés.


Most már nem kell ezekhez engedély, van ilyen hogy előzetes megfigyelés, bárkit, bármikor, elég a gyanú, vagy az sem. Lehallgatáshoz engedély kell, azt tudom. Házkutatáshoz, poloska stb. Ezek leplezett eszközök, aszem így hívják. Régen nem volt, így de 2018-tól van ez, hogy gyakorlatilag bárki után nyomozhatnak és a telefont is bemérhetik. Régen volt csak úgy, de lehet nem pontosak a számok, de így van.

2019. aug. 19. 20:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha tudod, miért kérdezed?

Gyanús🙂.

2019. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!