Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elözetesbe akarnak rakni?

Elözetesbe akarnak rakni?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Van ellen eljaras, a vadiratot benyujtotta az ugyész errol kaptam egy ertesitést szerdan a levelezési cimemre.Ma az allandó lakcimemre ami 80km-re van, erkezett egy level a rendörsègtöl,amit nem tudok atvenni egyelöre.

A kèrdésem az lenne,hogy valószínüleg elözetes letartoztatasba akar helyeztetni az ügyesz, ès azért keresnek? (Büncselekményt nem kovettem el)

Köszönöm valaszukat



2018. dec. 6. 20:24
 1/5 anonim válasza:
42%
Abba.
2018. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan beidézik kapitányságra meghatározott időpontra azt, akit nem sikerül elővezetni. Ott közlik vele, hogy őrízetbe veszik. Ez alatt (72 óra lehet) rendelhetik el az előzetes letartóztatását.
2018. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egy szabálysértési eljárass miatt idéztek be,mint eljárás alá vont személyt. De semmit nem csináltam már 3 éve...
2018. dec. 7. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:

"vadiratot benyujtotta az ugyész errol kaptam egy ertesitést szerdan a levelezési cimemre.Ma az allandó lakcimemre ami 80km-re van, erkezett egy level a rendörsègtöl,amit nem tudok atvenni egyelöre."


"A kèrdésem az lenne,hogy valószínüleg elözetes letartoztatasba akar helyeztetni az ügyesz, ès azért keresnek? (Büncselekményt nem kovettem el)"


"egy szabálysértési eljárass miatt idéztek be,mint eljárás alá vont személyt. De semmit nem csináltam már 3 éve..."


Szabálysértésnél nincs ügyész, vádemelés, max szabálysértési őrizet van. Szóval nekem ez sántít egy kicsit :)

2018. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott, Köszönöm! Egy règi telefonszamom volt kapcsolható egy ügyhöz, de semmi közöm hozza, ès behivták azt a szemelyt is,akinek kiosztottak az új szàmot.
2018. dec. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!