Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan van, hogy valaki után...

Olyan van, hogy valaki után csak egy megyében van rákattanva a rendőrök (előzetes megfigyelés) és másik megyében békén hagyják és nem nyomoznak utána?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 19:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezt a megyés dolgot nem tudtam. Én csak meg akarom érteni az új rendszer működését, nem felhasználni illegális tevékenységre


Azt a részét viszont igen, hogy nagyon durva megfigyelést folytathatnak, szinte bárkikről. Semmi nem kell hozzá, eddig bűncselekmény gyanújának fent kellett állni. Vizsgálhatják, hogy merre jár egy telefon (és nyilván tulajdonosa) és milyen számokat hívnak a készülékről. Kikel találkozik, bármit. Elég "gyanúsnak" lenni. Tiszta ÁVÓ.


Mindenki a migránsokkal foglakozik, de ezt szerintem az emberik nagyon kis hányada tudja. Hogy gyakorlatilag bárkit megfigyelhetnek indok nélkül is és ez nagyon aggasztó. Bár a kommunizmusban hozzászokhattak, na de akkor is és törvények se kötik őket. Nagyon durva agymosás. Én ezt vállalom is, mégh megütöm is a bokám, hogy egy nyilvános fórumra írogatok.


Amerikában is hatalmas botrány volt Obama alatt, hogy az NSA megfigyelik a polgárokat, de ott legalább törvények kötik őket. Itt elég, hogy "gyanúsan" dobtad ki a papírzsepit, vagy az sem. Nem vagyok naív, minden országban ez van, de ennyire szabadon...

2019. aug. 19. 23:17
 12/14 anonim ***** válasza:
*Miért huncutkodol?!*
2019. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy. Nem, nem tudom ki vagy, "Levike". Másrészt el sem olvasta m a kérdéseidet, meg nm írtam "rendőrtől lopósat".,,,
2019. aug. 20. 09:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó...,ne menjünk bele.
2019. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!