Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem kaptam papírt ha...

Miért nem kaptam papírt ha tanú vagyok egy munkaügyi perben?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömmel egy helyen dolgoztunk, kirúgtak, majd munkaügyi pert indított elmondása szerint Mivel együtt dolgozunk tudom mi ment ott, és megkért, hogy menjek el tanúnak. Viszont nem kaptam még papírt, hogy tanú vagyok. Ilyenkor mi van? Ha ilyen esetben nem megyek el, akkor mi történik?

2019. aug. 23. 04:11
 1/7 A kérdező kommentje:

kirúgták*

A tárgyalás jövő hét pénteken lesz.

2019. aug. 23. 04:14
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
A munkaügyi per mióta tartozik a rendőrséghez? Az egy polgári peres eljárás tudtommal.
2019. aug. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam melyik kategoriaba irhatnam. Viszon latom a lenyeget levetted.. Grat.
2019. aug. 23. 04:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bekérettek tanúnak, akkor biztos kapni fogsz majd idézőt a tárgyalásra. Ha meg nem, akkor lehet, hogy valamiért mégsem hallgatnak meg.
2019. aug. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősöd nem indítványozta a keresetében a Te tanúkénti meghallgatásodat, akkor az eljáró bíró dönti el, hogy szükséges - e a tanúkénti meghallgatásod. Ha igen, fogsz kapni idézést, ne aggódj.
2019. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Gondolom ha nem kapok levelet, akkor az azt jelenti, hogy nem is kell megjelennem.. illetve akkor nem is megyek el!
2019. aug. 23. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a cégnek nagyobb befolyása van és kiváló ügyvédje, akkor elintézik majd, hogy ne legyen szükséges a tanúkénti meghallgatásod, és a cég fogja nyerni a pert.
2019. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!