Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyha többen rám jönnek, és...

Hogyha többen rám jönnek, és önvédelemből kórházi ágyba verem őket, mit kapok érte? 20F

Figyelt kérdés
Egy barátomat több punk jellegű hülyegyerek meg akarná verni. A gond az, hogy többen, ráadásul egy lanyt. Én még ma el utazom hozzá és ott leszek egy hónapig, távolról is tudok dolgozni, így megnézhetem én is ezeket a kis szrháziakat. Mit kapnék azért, ha esetleg önvédelemből agyhelyen verném őket?
2019. szept. 30. 08:17
1 2
 11/16 Thunderfairy ***** válasza:
Azt gondolod hogy nem foghatod ki úgy hogy utcai verekedésben tapasztalt, nap mint nap balhézó és verekedő egyének lesznek? -Hé, fiúk. Hozzátok a vasrudakat mert itt a csajszi haverjának nem tetszik valami. Nos, most ált körbe 5-6 felfegyverzet Punk akik lehet hogy sokszór banda háborukban voltak kénytelenek elkerűlni a kórházba jutást. Akkor szerinted???
2019. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A punkok jellemzően vézna tizenévesek, akik max. egy üveg kannásbort tudnak felemelni.
2019. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 SZücsöm ***** válasza:
11 túl sok 80 as 90 es évekbeli amcsi akciófilmet láttál ha azt hiszed hogy a mai magyar punkok ilyenek. Nagyrészt vagy olyanok mint a felettem lévő írta vagy kiöregedett hajléktalanok.Persze más opció is lehet de én még csak ilyenekkel találkoztam és ezekből se sokkal. Bár a kérdező is sok Jackie Chan filmet nézhetett az tuti.
2019. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 én is arra gondoltam amit te írtál az elején. Igen, sok Jakcie Chan filmet láttam már, de 3 eve boxolok, és nemegyszer védtem meg a barátom, vagy akár a családtagjaim az undorító férgektől. Azok meg akiket említettünk, egyértelmű, hogy max videójátékokban verekedtek.
2019. okt. 1. 15:51
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez legyen lecke minden gyökér kis "punk"nak aki hatalmas pofával rendelkezik. Hárman szálltak rá a csajra, pont iskolába menet. Én hívtam ki hozzájuk a mentőt, és azta, tényleg jogos volt az önvédelem :O Szóval félhettek ti kis retkek. Mindegyiknek kéne egy fejmosás. Anyuci apuci pénzét lopjátok és szipkodjátok a meleg sört aztán tizenéves lányokat akartok többen megverni?... Szánalmas.
2019. okt. 3. 05:48
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha azok Fideszesek voltak, akkor 20 évet.

Egyébként önvédelemért semmit. Esetleg a túlzott "önvédelemért" 2-3 év felfüggesztettet, ha súlyos sérülést okoztál.

2019. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!