Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek ezzel a nyomorultta...

Mit tegyek ezzel a nyomorulttal, ha ahányszor meglát a városban, nekiáll zaklatni, kiabálni? Jelentsem fel?

Figyelt kérdés

4 éve kezdődött, mikor elkezdtem abba a suliba járni egyetemre.

Gyalog sétáltam be a suliba és elkezdett egyszer kiabálni, hogy "jáj de szép vagy", meg mut csinálna velem, meg milyen gyönyörűsége, meg ordítozik, hogy "hej babám...", "megjöttél a hegyről".

Ahányszor összefutok vele, itt meg ott rákezdi, forgalmas utcán, járdán, piacon mindenhol, az sem számít neki, hogy valaki van velem, sőt ha másik lánnyal sétálok, neki is mondja.

Ami érdekes, hogy mimdig vannak körülöttem emebrrk, járókelők és szószerint üvölt és néha visszamondom, hogy felejelentem ha nem lesz vége, de nem használ...


Nyugdíjas gyökér, szerintem pszichiátraia beteg és minden nap ugyanabban az időben levonul a oiacra, abbólnkiindulva, hogy hol találkozom vele.


Zalaegerszeg: reggel 9 körül indul a Landorhegyről, át a Vizsla parkon, OTP, végig a Kossuth utcán, piac, majd vissza. Azért írom így, hátha valaki felismeri.


Most a Landorhegyi gyógyszertárnál futottam össze vele... Már 10 méterről őrjöngött, hogy "ne menj át a másik felére, babám a hegyről, jáj de szép vagy". Nem bírom, 5 percig álltam egy kocsi mellett, hátha elmegy, akkor kikerültem a parkoló autót és indultam tovább. Ott colt egy csomó ember, mindig és le sem szarják.


Ha nem emberek között csinálja, szerintem bántana is. Valami elmebeteg. A vicc, hogy az ilyenekre férlenéznek itt a városban, a normális embereket meg cseszegetik a rendőrök...


Valahogy mindig megisner. Gyalog jár9k be buszmegből Landorhegyre suliba. De ezzel a döggel, mindig összefutok, hetente legalább és nem használ semmi. A


2019. okt. 5. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni.
2019. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Ennyiért még csak be sem viszik. De elegem van és félek tőle...
2019. okt. 6. 00:41
 3/5 anonim ***** válasza:

*3

Ekkora parasztot....

2019. okt. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel párszor videóra és jelentsd fel.

Agresszívan közeledik, félelmet kelt benned. Szerintem minimum garázdaságért meg lehetne b*szni.

2019. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zaklatás Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Videót készíteni, bevinni a rendőrségre feljelentést tenni. Ezt néhány alkalommal megismételni. Lehet, hogy első lépésre nem tesznek semmit a rendőrök, de ha sok ilyen feljelentést teszel, akkor már sorozatos, és másként állnak hozzá. Azt mondod, hogy rendszeresen van ugyanott, akkor el tudják kapni akkor is, ha ismeretlen személy.


Lehet, hogy csak felfüggesztettet kap elsőre, de ha nem hagyja abba, egy újabb feljelentés után már azonnal elzárás lesz, neked meg nyugtod.


Néhányszor el kell menni a rendőrségre, igen, és az sem ártana, ha valaki, aki veled van azon az eseten, veled megy, mint tanú. Tanúskodni amúgy is kötelező, nem fakultatív dolog. A rendőrség amúgy is beidézi, ha megnevezed, mint tanút, és akkor kötelező megjelennie, mert különben előállítják, de akkor megnézheti magát. (Az idézésben erre figyelmeztetik is) A tanú nem a "te tanúd", hanem az esemény tanúja.

2019. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!