Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gumilövedékkel mennyire...

Gumilövedékkel mennyire pontosan lehet célozni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ki lehet lőni vele egy tüntető szemét.
2019. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon pontatlanul. Ha derékmagasságban célzol meg egy embert, akkor a szemét is kilőheted.
2019. nov. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Hajszál pontosan. Már csak azért is, mert nem nagy távolságokra használják. De egyébként a huzagolás ugyanúgy megpörgeti mint az acélmagot, tehát a pályáról nem terül el, így nagy távolságban is pontos lenne.
2019. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
3" csővel szerelt revolverrel 5 centis körben helyezhetsz el találatokat 5 méterről, de innentől már jóval erőtlenebb lesz a lövedék.
2019. nov. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Az ALFA fegyverekről tudok nyilatkozni.


5 méteren belül simán megvan a tenyérnyi szórás.

2019. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sok mindentől függ..

Nekem Zoraki R1 pisztolyom van. 4,5''-os csőhosszal.

Nem mindegy sem a riasztópatron,sem pedig a gumilövedék átmérője és anyaga.Sőt kell szilikon zsír is a gumit bekenni.

Én 9mm-es .380 R Blanc lőszert vettem hozzá és 10mm-es Steel Devils,fémporos gumilövedéket.

5m belül viszonylag pontos..

De vízzel teli palackokra lövöldöztünk.

Abszolút "közel harci" fegyver.

Itt megemlítették a "huzagolást"..

Nincs benne,sőt a csőben egy hosszirányban végigfutó "akasztó" van.Azért,hogy ne lehessen átalakítani élesfegyverré.

(Amúgy vettem hozzá 11mm gumilövedéket és azzal is kipróbáltam.Az "sima" gumi. Eszméletlen pontatlan.)

2019. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy bővebben kifejtsem: Semennyire!
2019. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!