Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért küld a rendörség levelet?

Mézgaraul000 kérdése:

Miért küld a rendörség levelet?

Figyelt kérdés

Nem vagyom az a fajta problémás gyerek de tavaly volt egy olyan dolgom hogy pár roma odajött hozzám hogy ugysem merem kihozni azt a boltbol kihoztam beriasztott hivták a rendőröket és hazavittek. Aztán jött egy levél hogy ha a rákovetkezendő 1 hétben nem kapok a beidézésről levelet akkor nem lesz gond belőle persze azóta talán semmi gond nem volt. Ilyen kisseb szarok voltak hogy eldobtam a csikket piros lampan mentem at gyalog meg raszista uzenetet kuldtem privatba...

Nem tudom miért küldhetik de anyám nevére van küldve viszont egyből engem céloztak meg ...Mi lehet ennek a levélnek az oka..?


2019. dec. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk hogy miért küldtek? Nem egyszerűbb kibontani és elolvasni?

Ha anyád nevére küldték a levelet akkor honann veszed téged keresnek?

2019. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szánalom, hogy már arról is a romák tehetnek, hogy te lopsz. Eddig csak az volt a romákkal a gond, hogy ők lopnak, hogy a magyarok miattuk lopnak, az valami új. :D


Nem lenne egyszerűbb felelősséget vállalni?! Amúgy érdekes, hogy ha romák lopnak, akkor azt rablásnak, meg nem tudom, minek neveznéd, de ha te lopsz, akkor csak kiviszed a boltból. Ja. :D


Hány éves vagy?

2019. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gergo69696 ***** válasza:
Ugy meg hagnalak hogy szet repednel hosszaban te kis spicli.
2019. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gergo69696 ***** válasza:
Mi mondtuk neked mi? Lesz kapsz ezert .
2019. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!