Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet kideríteni egy...

Hogy lehet kideríteni egy 25-30 évvel ezelőtti halálesetet? Készülhetett jegyzőkönyv egy vízbefulladásról, ha igen hogy nézhetném meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Születésem előtt halt meg az egyik testvérem így, de semmit nem tudok a körülményekről. Pontosabban csak hogy melyik évben és helyileg hol. De azt sem melyik vízben, kik voltak ott, stb. Kiskorom óta foglalkoztat a kérdés, de mindig arra vártam majd az idő múlásával beszélnek róla nekem. Aztán majd ha felnövök. Semmi. Egyszer rákérdeztem 2 különböző családtagnál, de mindenki kitért a válasz elől. És láttam, hogy nagyon magukba zuhantak. Szóval magam deríteném ki, viszont azt sem szeretném ha ők erről tudomást szereznének. Most már nekem is van 2 gyermekem és mégsem hagy nyugodni a dolog.
2010. júl. 22. 13:42
 1/5 anonim válasza:
33%
Nem értem, hogy egy vízbefulladás kapcsán mire lennél kiváncsi. szerintem választ kaptál, hogyan halt meg. miért jó ha bolygatod?
2010. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom én is hogy hülyeség, de ez van érdekel. Hol történt, kivel volt, van-e volt-e felelős, hogy találták meg? Vagy csak elesett és a tüdejére ment a víz. Mért voltak ott (ha minden igaz bányató). STB... Ez a bajom nekem is hogy nem megy ki a fejemből.
2010. júl. 22. 14:06
 3/5 anonim válasza:
33%
Valahol érthető, hogy érdekel, de szerintem nem mindig jó, ha az ember mindent tud. Lehet érdemesebb a családi körben beszélgetni, lehet választ kapsz mégis. A két gyerkőcre meg vigyázz és kerüld a bányatavakat/tilos fürdő helyeket és akkor nem leszel ezen a téren nyugtalan.
2010. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
halotti bizonyítványba nincs benne?
2010. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Még egy távolabbi családi barátot nem kérdeztem. Lehet hogy tőle talán, csak sajnos 1X találkozunk egy évben.
2010. júl. 26. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!