Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugye hogy nekem van igazam?...

Ugye hogy nekem van igazam? Abban hogy nem tűrőm el a beszólásokat meg a kötekedést és vissza szólok a cigányoknak meg az ilyen egoista embereknek? 21/F

Figyelt kérdés

Amikor ő kezdték egyszer hogy csúfólnak hogy fogyi dadogós meg sárgalapos pedig nincs nekem olyanom.


Sajnos beszédhibám van és van bennem annyi hogy nem hagyom magam és ezért persze fenyegetnek hogy megölnek.



2020. febr. 8. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha stabilan bírsz három-négy emberrel, akkor jó, mert több úgyse fér köréd. Ha ez így marad a századikra is, az is jó, mert annyian azért nemigen lesznek. Fel-feltűnik kés is, meg görbe vascső, vezérműlánc, ilyenek, szóval nem árt, ha mocskosul ott vagy a ketrecharcban... Persze bokszer meg láncmellény se ártana azért...
2020. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%

Istenem!

Ezért tartunk itt, ahol tartunk!

Sosem féltem a cigányoktól! 60 kilós nő vagyok!

Többször kerültem már 'helyzetbe' velük, mindig megfutamodtak! Pedig volt, hogy egy csapat kancigány vett körül, mégsem mertekegy ujjal sem hozzámérni! Mert sejtik, hogy valami oka van annak, hogy nincs félelem bennem. Az ok pedig annyi, hogy engem megbosszulnak, ha bajom ér! Férjem rakodógéppel lapítaná ki a putrit, ha bántódásom esne! Ő férfi! Hát ti? Inkább lebeszélitek egymást, minthogy egymás segítségére kelnétek! Nagyon szar lesz nektek nemsokára!

2020. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
majd ez lesz a fejfádra irva: de megbosszultak
2020. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Vagy poénkodni akart, vagy belevaló szőke. :D :D
2020. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Mindig a cigányok győznek, egyre inkább fölénk kerekednek, ez van...
2020. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Hát persze, a győztesek... Bemindenezve az árokban, rossz esetben autóstul, nulla valódi érdekérvényesítő készséggel, agyban de facto keresőképtelenül.
2020. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Előre bocsátom: Nem vagyok cigány. DE meg kell, hogy mondjam a cigányok olyanok amilyenné teszi őket. Van egy mondás : Kádár kihozta őket az erdőből, a rendszerváltók pedig visszakergették őket. Talán meg kellene próbálni emelni a kulturális és civilizációs szintjüket. De Orbánék inkább szegregálnak Vagyis az ő sarukat kenik a cigányok arcára.
2020. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

17:

"Talán meg kellene próbálni emelni a kulturális és civilizációs szintjüket."


Több száz éve próbálják már és milliárdok mentek rá.

A eredményt te is láthatod.

2020. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

A milliárdok amik a cigányság civilizálódására m kaptak különböző szervezetek stb..

Abból egy forint sem lett arra szánva hogy a cigányság valaha is beilleszkedjen a társadalomba minden forint a nagykutyák zsebében landol , papiron lehet hogy el lét költve ere meg arra annak a valóság alapja anyi mint hogy én azt mondom hogy 5 perc múlva szakad a hó magyarán semmi :)

Másrészt a kérdezőhöz szólnék igen is jól teszed ne is hagyd magadat álltalában a cigány fiuknak csak szájuk van ha egyedül vannak ha viszont társaságban akkor tényleg veszélyesek lehetnek ..

De soha ne hagyd magad mert rád szállnak


20/roma fiú:)

2020. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!