Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unjátok már a "magyarellen...

Nem unjátok már a "magyarellenes vagy" beszólásokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már unalmas, hogy egy rohadt kritikát nem lehet írni az országról, mert azonnal megkapom a "magyarellenes vagy" bélyeget. Egyszerűen szánalmas, hogy egyeseknek ez az érvelés non plus ultrája. Szeretem a hazámat, de nehogy már ne nézzek kritikus szemmel a hazai dolgokra. Vagy én nem tudom, egyes körökben az a jó, ha szinte már istenítjük a hazát és leborulunk előtte imádkozni? Amúgy is nem az a fejlődés menete, hogy mindig megkérdőjelezzük a fennálló dolgokat és próbálunk helyette jobb(ak)at találni?
2011. aug. 13. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Általában az a magyarellenes aki nem jobbikos.
2011. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Magyarellenes vagy!


Most megyek, és megcsókolom édes hazánk gazdag termőtalaját háromszor.

2011. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van. Sokan azt hiszik, hogy MO. a világ legjobb és legsikeresebb országa, de sajnos ez messze nincs így.
2011. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Legalább annyira unalmas, mint a náci és antifasiszta jelzők.
2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Antiszemita*
2011. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
és ti nem utáljátok a "náci vagy" beszólásokat, csak azért, mert ellenzed a cigány bűnözést, és/vagy jobbikos vagy?
2011. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
én a k.csög rendőr vagy beszólást unom már
2011. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"és ti nem utáljátok a "náci vagy" beszólásokat, csak azért, mert ellenzed a cigány bűnözést, és/vagy jobbikos vagy?"

Én nem szoktam senkit sem nácizni, cigányozni, zsidozni, komcsizni, stb...

2011. aug. 13. 13:18
 9/20 anonim ***** válasza:
oks, nem is rád gondoltam, hanem azokra kik szokták
2011. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Ne törődj azokkal, akik magyarellenesnek neveznek. Figyeld meg: stílusukról, helyes(?)írásukról jellemzően sikít, hogy életükben nem értek egyetlen könyvnek sem a végére. Ráadásul sokan közülük idegen betolakodókat (Adolf Hitler & co.) istenítenek, akik mérhetetlen kárt okoztak a magyarságnak.


Gondolod, hogy érdekel az ilyenek véleménye arról, hogy szerintük ki a magyar, és ki nem?

2011. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!