Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha beidéznek tanunak egy...

Ha beidéznek tanunak egy verekedés miatt ami a lépcsőházban van és ez iskola időben van akkor az iskola elfog engedni?

Figyelt kérdés
Illetve látom a papírba,hogy egy képviseletre jogosultnak velem kell lennie, ezt nem értem 17éves vagyok,azért csak eltudom mondani egyedül mi történt :D
2020. márc. 6. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Törvényes képviselőnek kell veled lenni, mert még nem vagy 18 éves.

Ez a törvény.

Idézésre kötelező megjelenned.

2020. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
17 évesek is tanulhatnak jogi egyetemen? Ott biztos nem kell engedélyt kérni, az már nem óvoda.
2020. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi? Jogi egyetem?
2020. márc. 6. 17:11
 4/5 anonim válasza:
100%

Milyen jogi egyetem? 😂


Amúgy úgy tudom orvosi igazolást elfogadnak, vagy engedélyt kérhetsz.


Szülői napod nincs? Akkor nem kellene elmomdani, hogy hova mész. Vagy megmutatod a papírt az osztályfőnöknek és ő leigazolja.


Mert 18 év alatti vagy, KISKORÚ vagy, ezért kell! De azt hittem, hogy erre ennyi idősen már rájössz! Ha betöltöd a 18-at nem kell!

2020. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Tudtommal nem kötelező a szüleidnek menni. Ők csak értesítést kapnak nem idézést.

Az idézés kötelező az értesítés nem.


A rendőrség állít ki igazolást viszont nem egésznapra.

Ha mondjuk városi kapsra kell menned 9re akkor kapsz 09:00tól igazolást ameg ott kell lenned addig. Nyilván amég oda sétálsz bele tartozik viszont ha mondjuk 10:00kor végzel irány vissza a suli.

2020. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!